Batai, kurių reikia visiems

Žiema ar vasara, batai moterims, vyrams ir vaikams reikalingi vis kiti, vis nauji. Ir receptą, kaip nusipirkti tuos tikruosius ilgalaikius batus, pasakyti sunku. Kartais atrodo, kad reikia pirkti tokius, kurie brangiausi, odiniai, laikytų ilgai. Kitą kartą su tokiais du kartus praėjus daugiau autis nebesinori, o štai už kelis eurus pirkti kinietiški laiko jau penktus metus. O vaikams batus išvis sudėtinga nupirkti, nes jie greitai juos išauga. Kad būtų paprasčiau, batai skirstomi į kategorijas, kurių bent po porą atstovų turime turėti visi.

Sportiniai bateliai

Batų parduotuvė interneteLabiausiai patinka sportiniai batai vaikams, nes vaikai judrūs, daug laksto, ir tokio kriterijaus kaip „elegancija“ arba „tinkamas aprangos kodas darbui“ jų žodyne nėra. Vaikai mėgsta spalvotus ryškius sportinius batelius, su dailiais spalvotais raištukais, taip pat ir tokius, kurie turi žibančias nuo judesio detales. Jiems patinka ir sportiniai bateliai su aplikacijomis, vaikų mėgstamais super herojais. Taigi, sportiniai bateliai gali būti labai žaismingi bei gražūs.

Šlepetės

Vasarą avalynė keičiasi ir su tais pačiais sandalais kaip ir gruodžio mėnesį jau nevaikščiosi. Paprastai vyriski batai vasarą keičiasi į šlepetes arba basutes. Bet paklauskite pas daugelį, sužinosite, kad visgi vasarą tikrai labiau mėgstamos šlepetės negu basutės. Arba – lengvi kvėpuojantys sportiniai bateliai. Šlepečių paplūdimiui reikia ir moterims, o taip pat namuose visada reikia turėti jaukias, purias šlepetes, su kuriomis būtų galima vaikščioti po kambarius ir išlaikyti pėdas švarias.

Guminiai batai

Tokie batai vaikams taip pat labai reikalingi, nes su guminiais batais vaikai gali eiti per balas. Mes, suaugę, patys stengiamės išvengti drėgno paviršiaus ir koją statome tik ten, kur sausa. O vaikui juk pramoga pasivaikščioti po šlapią pievą ar balas. Tad guminių batų vaikams labai reikia.

Proginiai bateliai

Dar vieni batai moterims, kuriuos kiekviena dama turi namuose, ir net po kelias poras – proginiai bateliai. Būtinai reikia turėti keletą gražių aukštakulnių porų, kuriomis būtų galima puoštis ypatingomis ir paprastomis progomis. Geri proginiai bateliai leis pajausti, kaip smagu eiti į šventes, pokylius, kai turi tokius batelius, kuriuos priderinsi prie bet kurios suknelės.

Kasdieniniai batai

Kiekvienai dienai mums reikalingi ir paprasi vyriski batai, ir moteriški, ir vaikiški. Juos pritaikome pagal tai, ką dažniausiai veikiame. Ar einame į oficialų darbą, ar tokį, kur vyrauja laisvalaikio aplinka, ar dėvime uniformas ir pan.

Palikite atsiliepimą