Top3 sienų dekoravimo būdų

Sienų dekoravimo pasirinkimas yra labai svarbus klausimas, kurį turi atsakyti kiekvienas žmogus atlikęs arba atlikinėjantis savo namų remontą. Tuščios sienos suteikia nebaigtumo jausmą, todėl namai atrodo lyg neužbaigti. Dažniausiai sienoms dekoruoti pasirenkamos knygų lentynos, fototapetai arba nuotrauka ant drobės. Šiais laikas tapetai jau nebėra tokie madingi, nors gabių interjero dizainerių mintyse visada išlieka patarimas papuošti bent vieną namų sieną naudodami tapetus. Vis dažniau ir labiau naudojamas sienų dekoravimo būdas yra nuotrauka ant drobės. Šis dekoravimo būdas gali būti derinamas su knygų lentynomis, nes jos taip pat tinka įvairiems namų interjero tipams.

Nuotraukos ant drobės

Fotodrobė yra pats populiariausias namų ar biurų sienų dekoravimo būdas. Pasirinkta nuotrauka gali būti įvairi – šeimos, kelionės, mėgstamo gamtos vaizdo ar gyvūno nuotrauka. Kiekviena nuotrauka gali pridėti skirtingų detalių namų interjerui. Statistiškai vis dažniau renkamasi nuotrauką ant drobės, negu menininko tapytą paveikslą. Žinoma taip yra todėl, nes tapyti paveikslai kainuoja didelius pinigus. Turint daug pinigų, didelės investicijos neturi reikmės, todėl nėra svarbu ar tas paveikslas gali greitai nusibosti. Nuotraukos ant drobės kaina yra nedidelė, todėl pakeitus interjerą ar nusibodus ji yra lengvai ir nebrangiai pakeičiama.

Kaip įsigyto nuotrauką ant drobė?

Skaityti toliau

Baldai internetu

Šiais laikais viskas tampa skaitmenizuotu ir vis daugiau produktų galima nusipirkti internetu. Ne išimtis ir baldai. Kuo toliau, tuo labiau populiarėja negabaritinių produktų pristatymas į namus. Atsiradus galimybės ir platesnio pristatymo galimybės tai nebėra neįmanoma. Internetu galima užsisakyti ne tik lentynas, kėdes ar spinteles, bet ir lovas, spintas, virtuvės komplektus. Didžiulis pasirinkimas baldų vienoje vietoje. Suvedus į Google paiešką norimų baldų pavadinimą surasite sau mėgstamus baldus per 20 minučių, tai lygu 10 baldų parduotuvių aplankymų. Iš dalies internetinės baldų parduotuvė ne tik taupo mūsų laiką, bet ir tausoja aplinką sumažindami klientų automobilių išleidžiamo CO2 kiekį.

Kaip įsigyti baldus internetu?

Skaityti toliau

Komfortabili sodo aplinka jūsų namuose

Kaip sukurti patrauklią, malonią aplinką namų sode?

Sodas ne vienam iš mūsų yra viena mieliausių vietų namuose. Tai gamtos kampelis, kuriame galime pasidžiaugti ramybe ir augalijos apsuptimi. Verta pastebėti tai, kad sodo kūrimo procesas yra labai kūrybiška veikla, kuri neabejotinai pareikalaus nemažai laiko ir pastangų. Kiekvienas elementas jame turi apgalvotas labai atidžiai. Dėl šios priežasties planavimas yra tiesiog neišvengiamas. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad sodo kūrimo technika yra priskiriama lauko reljefo formavimui. Tokiu būdu yra sukuriama darna ne tik kalbant apie patį sodą, tačiau būtina pabrėžti darną ir sąsajas su šiame sklype greta esančiais namais ar kitais konstrukciniais statiniais. Visa to dėka gautas rezultatas neabejotinai džiugins. Kurian sodo aplinka taip pat yra būtina atsižvelgti ir į sklypo dydį. Tarkime jūsų sodui skirta zona apima vos 10 – 15 arų, tai yra palyginti labai nedidelė teritorija. Į tai tiesiog būtina atsižvelgti tuomet, kai planuojame jame pasodinti vienokius ar kitokius augalus. Šiuo atveju reikėtų vengti didelių ir aukštų medžių, sparčiai besiplečiančių krumynų ir didelio kiekio skirtingų gėlių ar kitų augalų rūšių. Visuomet priesiminkite, posakis “Mažiau gali reikšti daugiau” yra neabejotinai teisingas. Ką tai gali reikšti? Tai simbolizuoja tai, kad mažesnis augalų kiekis sode gali sukurti kur kas patrauklesnę aplinką, nei esantis jų perteklius. Be kita ko, planuojant sodo aplinką būtina atsižvelgti ir į numatomų konstrukcijų pavidalą. Jis turi būti pasirenkamas taip, kad jokiu būdu neužgožtų aplink esančios gamtos augalų. Priešingai, jis gali tapti puikia juos papildančia priemone. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad itin patrauklus sodo statinių pasirinkimas yra pastebimas internete. Viena iš tokių prekybos vietų yra pigussiltnamiai.lt. Čia vienoje vietoje galite rati ir šilnamius, ir sodo dušus, ir biotualetus, ir netgi pavėsines (pigussiltnamiai.lt/pavesines). Be kita ko, verta pastebėti tai, kad visos šios sodo konstrukcijos yra pagamintos iš polikarbonato medžiagos, kuri puikiai tinka tiek ir mažesniems, tiek ir didesniems sodo plotams. Paprastai, priimta manyti, kad sodo priežiūrai daugiausia laiko turėtume skirti rudenį ir pavasarį. Pavasario darbai apima sodinimą, žemės purenimą ir puoselėjimą, tręšimą. Visą tai turi būti paruošiama derlingajam sezonui, kuomet viskas atgyja. Na, o rudenį viskas priešingai. Gautas derlius yra nuimamas, žemė paruošiama žiemos sezonui ir apsaugoma nuo galimų negandų.