Kaip nusipirkti toršerą

Jeigu jūsų namuose yra tik paprastos lemputės lubose, nepamaišytų ir naujas dailus toršeras. Anglų kalboje jis vadinamas grindų lempa, tačiau iš tiesų toršerai gali būti dedami ir ant spintelių, staliukų, ne tik ant grindų. Kaip nusipirkti ir pasirinkti gerą toršerą?

Nuspręskite, kokia kryptimi toršeras turės šviesti

ToršeraiPirmiausia apsvarstykite ir nuspręskite, kokia kryptimi toršeras turės šviesti, kai bus pas jus namuose. Kodėl tai svarbu? Todėl, kad tai gali nulemti, kaip jūs viską matysite. Ar jums reikia tiesiog apvaliai į visas puses šviečiančio toršero, ar tokio, kuris kažkokia kryptimi šviestų? Vertėtų užduoti sau tokį klausimą ir į jį atsakyti. Juk šiuolaikiniai toršerai seniai nebėra tik tokios lempos ant kojos, kurias gali pastatyti ir kurios visur vienodai atrodytų. Dabartiniai toršerai yra kur kas daugiau, jie gali savo dizainu būti išvis nepanašūs į tuos klasikinius, todėl jie gali ir turėti tam tikrą kryptį.

Apsvarstykite šviesos ryškumą

Skaityti toliau

Trys būdai patręšti sodo dirvą

Žmonės, norėdami patręšti dirvą ir turėti gerą derlių, naudoja viską: Rekyva produktus, substratus, durpes, kompostą, mineralines chemines trąšas, mėšlą, kartais net ir kažką iš lauko tualeto. Štai kokie pagrindiniai trys paplitę būdai tręšti dirvą, siekiant išauginti geresnį derlių.

Tręšti tik natūraliomis trąšomis

RekyvaKai kurie žmonės yra už visišką ekologiją, kurios taip trūksta šiais laikais, kada visi gyvename ne tik kompiuterių, bet ir taršos bei plastiko amžiuje. Todėl tokie produktai kaip Rekyva durpės, leidžia lengvai sukurti puikią saugią aplinką jūsų augalams šiltnamyje ar kitoje terpėje. Su tokiomis trąšomis galima labai greitai ir efektyviai sukurti dirvą, reikalingą geram derliui. Patogu ir tuo, kad durpių ir kitokie substratai jau būna iš karto numatyti pagal paskirtį: tam tikroms gėlėms, prieskoniams, daržovėms ir kt. Be to, jos neturi nemalonaus kvapo, jas lengva tiesiog išmėtyti arba permaišyti su juodžemiu. Kiti žmonės renkasi ir kitokius natūralius tręšimo variantus. Pavyzdžiui, galima tręšti su mėšlu, kas iškart jūsų sode paskleis nepamirštamą aromatą. Kiti dar tręšia kompostu, tačiau dažniausiai žmonės neturi laiko pasidaryti normalų kompostą ir jo pasidaro ne tiek ir daug, todėl ir trąšoms laiko paprastai neužtenka.

Kombinuojant sintetines trąšas ir natūralias

Skaityti toliau

Savitarnos skalbykla Vilniuje – paprasta ir patogu

Yra darbų, kurie tikrai nekelia entuziazmo: vieniems tai indų plovimas, kitiems dulkių valymas, o tretiems – skalbimas bei lyginimas. Deja, gyvename ne pasakoje, todėl naktį tikrai neateis joks nykštukas ir nepadarys šių nemalonių darbų už jus. Na, o jei namuose turite mažųjų nykštukų, ir dar ne vieną, – tikėtina, jog skalbimo mašina privalo suktis kone kiaurą parą. Jei ieškote patikimo, patogaus ir paprasto sprendimo, kuris padėtų su skalbiniais susitvarkyti kaip įmanoma greičiau – jums padės savitarnos skalbykla Vilniuje. Tai daugelio vartotojų širdis pavergusi paslauga, kuri padeda sutaupyti laiko ir skalbiniais pasirūpinti nepriekaištingai.

Tvarkingi namai

Savitarnos skalbyklaPripažinkite, kai ateina diena, kurios planuose – skalbimas, – nuotaika gali subjurti kaipmat. Kalnas aplink išmėtytų nešvarių skalbinių, jų atirinkinėjimas, rūšiavimas, tinkamų priemonių ieškojimas… Visa tai vargina ir tikrai nenuteikia optimistiškai. Jei esate iš tų žmonių, kurių namuose nešvarūs drabužiai kaupiasi labai greitai, tikėtina, jog jais pasirūpinti prireiks gero pusdienio. Todėl savitarnos skalbykla Vilniuje siekia išgelbėti žmones nuo šio vargo ir leisti vienu metu susitvarkyti su visais skalbiniais. Čia rasite ne vieną skalbimo mašiną, kurios leis viską skalbti vienu metu. Dar vienas paslaugos privalumas – džiovyklė. Jums nebereikės po visus namus pridžiaustyti skalbinių, o po to kone visą savaitę bandyti juos išvėdinti ir atsikratyti erzinančio baliklio ar skalbimo miltelių kvapo – savitarnos skalbykla Vilniuje pasirūpins ne tik drabužių skalbimu, bet ir džiovinimu. O esant reikalui galite pasinaudoti ir lyginimo paslauga, kuri sutaupys laiko tiems, kuriems lyginimas taip pat įeina į nemėgstamiausių buities darbų sąrašą.

Skaityti toliau

Kaip pamilti sportą

Sporto prekėsLengviausia yra pasakyti, kad sportas, tai sveikata, pasigraužti, kad per mažai sportuojame, o tada gyventi kaip anksčiau. Iš tiesų mes visi jau esame perskaitę visus savipagalbos vadovėlius ir puikiai žinome daug dalykų, kurie mums leidžia suprati, kaip reikia gyventi. Tačiau, nepaisant visų mokymų, nors ir žinome, kaip turėtume gyventi, tačiau dažniausiai nedarome visko taip, kaip turėtume. Nedarome, nes paprasčiausiai to nenorime. Esame užburtame blogame rate, sukurtame iš daugybės įvairių pasiteisinimų, o patekti į gerąjį užburtą ratą būna sunku. Tačiau tie, kurie jame yra, sako, kad sportuoti nuostabu. Kaip ir mums patekti į tą ratą?

Bandyti 21 dienos iššūkį

Vienas iš būdų, kaip sportas gali tapti miela gyvenimo dalimi, tai yra brutalus būdas save priversti. Reikia iškęsti pirmąsias 21 dieną, per kurią, kaip teigia psichologai, žmogui jau iškart susiformuoja teigiami įpročiai. Arba neigiami, arba kitokie. Tačiau tai yra laikas, per kurį prisiversdami kažką daryti suformuojame įpročius, lemiančius lengvesnį to paties darymą artimojoje ateityje. Taigi, jeigu manome, kad sugebėtume pasiryžti būtent 21 vienos susiėmimui, galime bandyti. Mat, anot teorijos autorių, po to jau viskas turėtų vykti tarsi savaime.

Pirkti įkvepiančius dalykus

Skaityti toliau

Problemos su mašina (vėl)

Dalys pigiau internetuKartais taip norisi, kad mašina pagaliau veiktų normaliai, tačiau kažkas vis atsitinka. Štai ir vėl tenka lankytis auto dalių parduotuvėje www.Automobiliudalys24.lt ir ieškoti atsarginių dalių, galvojant, kaip čia išleisti mažiau… Iš tiesų, kai važiuojame savo gražia mašina, kartais jaučiame, kad žmonės galbūt žvelgia su pavydu, galvoja, kad ir patys norėtų tokią vairuoti. Tačiau jie, pėsti eidami šaligatviu ir aplenkdami transporto kamštį, visgi jaučia ir savo privalumus. Vaikščiodami jie sportuoja ir pasiekia geresnę formą, o taip pat jiems negresia tokie dalykai kaip nuolatiniai remontai. Net ir puikiai atrodanti mašina gali pareikalauti labai daug kantrybės, jeigu ji nuolat ges.

Kažkas negerai su akumuliatoriumi

Kęstas sako, kad jo mašina kaip užkeikta – dabar bėdos su akumuliatoriumi. „Pirkau kaip pašventintą, gavau kaip užkeiktą. Moteris, iš kurios pirkau, melavo ir net neraudonavo. Sakė, kad viskas gerai, mašinai jokių bėdų nėra. Bet tik pasiėmiau ją ir prasidėjo kelionės po auto servisus. O sumokėti teko visai nemažai už ją. Dabartinė naujausia bėda – nesikuria. Reikia visada kviesti gimines, kad išeitų į kiemą ir savo pigiausią prastą mašiną privežtų tam, kad galėčiau užsikurti. Atrodo, jau viskas gerai, viską sutaisai, ir vėl ji pradeda rodyti savo kaprizus… Tiesiog neįtikėtina, neįsivaizduoju, ar yra žmonių, kurie irgi tokių bėdų turėtų. Dabar atrodo, kad reikės gal keisti akumuliatorių“, – sako Kęstas.

Taisyti ar pirkti naują

Skaityti toliau