Problemos su mašina (vėl)

Dalys pigiau internetuKartais taip norisi, kad mašina pagaliau veiktų normaliai, tačiau kažkas vis atsitinka. Štai ir vėl tenka lankytis auto dalių parduotuvėje www.Automobiliudalys24.lt ir ieškoti atsarginių dalių, galvojant, kaip čia išleisti mažiau… Iš tiesų, kai važiuojame savo gražia mašina, kartais jaučiame, kad žmonės galbūt žvelgia su pavydu, galvoja, kad ir patys norėtų tokią vairuoti. Tačiau jie, pėsti eidami šaligatviu ir aplenkdami transporto kamštį, visgi jaučia ir savo privalumus. Vaikščiodami jie sportuoja ir pasiekia geresnę formą, o taip pat jiems negresia tokie dalykai kaip nuolatiniai remontai. Net ir puikiai atrodanti mašina gali pareikalauti labai daug kantrybės, jeigu ji nuolat ges.

Kažkas negerai su akumuliatoriumi

Kęstas sako, kad jo mašina kaip užkeikta – dabar bėdos su akumuliatoriumi. „Pirkau kaip pašventintą, gavau kaip užkeiktą. Moteris, iš kurios pirkau, melavo ir net neraudonavo. Sakė, kad viskas gerai, mašinai jokių bėdų nėra. Bet tik pasiėmiau ją ir prasidėjo kelionės po auto servisus. O sumokėti teko visai nemažai už ją. Dabartinė naujausia bėda – nesikuria. Reikia visada kviesti gimines, kad išeitų į kiemą ir savo pigiausią prastą mašiną privežtų tam, kad galėčiau užsikurti. Atrodo, jau viskas gerai, viską sutaisai, ir vėl ji pradeda rodyti savo kaprizus… Tiesiog neįtikėtina, neįsivaizduoju, ar yra žmonių, kurie irgi tokių bėdų turėtų. Dabar atrodo, kad reikės gal keisti akumuliatorių“, – sako Kęstas.

Taisyti ar pirkti naują

Kęstas taip pat pripažįsta, kad dažnai kelia klausimą, ar verta pirkti tokią dėvėtą mašiną ir vėliau vis taisyti, ar geriau iš karto naują iš salono imti. „Tas naujos mašinos pirkimas kainuoja labai daug, o galiausiai tai vis tiek yra tik tam tikras psichologinis komfortas. Be to, gali būti, kad ir su ja iškart bėdos prasidės, vos tik pajudėsi. Kitaip tariant, niekada nežinai, kas laukia. Bet su dabartine mašina taip dažnai tena riedėti į servisą, kad aš kaskart vis galvoju – kiek dar laiko taip truks? Kiek dar laiko ir kiek kartų aš važiuosiu į servisą?“, – sako jis.

Palikite atsiliepimą