Problemos su mašina (vėl)

Dalys pigiau internetuKartais taip norisi, kad mašina pagaliau veiktų normaliai, tačiau kažkas vis atsitinka. Štai ir vėl tenka lankytis auto dalių parduotuvėje www.Automobiliudalys24.lt ir ieškoti atsarginių dalių, galvojant, kaip čia išleisti mažiau… Iš tiesų, kai važiuojame savo gražia mašina, kartais jaučiame, kad žmonės galbūt žvelgia su pavydu, galvoja, kad ir patys norėtų tokią vairuoti. Tačiau jie, pėsti eidami šaligatviu ir aplenkdami transporto kamštį, visgi jaučia ir savo privalumus. Vaikščiodami jie sportuoja ir pasiekia geresnę formą, o taip pat jiems negresia tokie dalykai kaip nuolatiniai remontai. Net ir puikiai atrodanti mašina gali pareikalauti labai daug kantrybės, jeigu ji nuolat ges.

Kažkas negerai su akumuliatoriumi

Kęstas sako, kad jo mašina kaip užkeikta – dabar bėdos su akumuliatoriumi. „Pirkau kaip pašventintą, gavau kaip užkeiktą. Moteris, iš kurios pirkau, melavo ir net neraudonavo. Sakė, kad viskas gerai, mašinai jokių bėdų nėra. Bet tik pasiėmiau ją ir prasidėjo kelionės po auto servisus. O sumokėti teko visai nemažai už ją. Dabartinė naujausia bėda – nesikuria. Reikia visada kviesti gimines, kad išeitų į kiemą ir savo pigiausią prastą mašiną privežtų tam, kad galėčiau užsikurti. Atrodo, jau viskas gerai, viską sutaisai, ir vėl ji pradeda rodyti savo kaprizus… Tiesiog neįtikėtina, neįsivaizduoju, ar yra žmonių, kurie irgi tokių bėdų turėtų. Dabar atrodo, kad reikės gal keisti akumuliatorių“, – sako Kęstas.

Taisyti ar pirkti naują

Skaityti toliau

Jei vairuotojas už vairo neblaivus – ką sako draudimas?

Bendrąja prasme, automobilio draudimas yra reikalingas todėl, kad jums padarius auto įvykį, jis atlygintų kitam žmogui, kuriam padarysite žąlą. Jeigu ir patys drausitės KASKO, tada bus nemažai atlyginta ir jums patiems. Tačiau kartais draudimas sustoja ir būna keliamos sudėtingos bylos. Tais atvejais, kai vairuotojas vykdė nusikalstamą veiką, pavyzdžiui, važiavo girtas, draudimo požiūris šiek tiek keičiasi.

Draudimo pareiga – padengti išlaidas

Draudžiu automobilįTaigi, pirmiausia mes žinome vieną svarbią informaciją – kad draudimo užduotis yra padengti patirtas žalas. Jeigu vairuotojas įvažiavo į kitą mašiną, ją sumaitojo, nukentėjo ir ten vairavę žmonės, jam nereikės dėl to parduoti namų ir už gautus pinigus atlyginti žalą. Tuo pasirūpinti turi draudimas. Žmonės patys dažnai neturi tiek pinigų, kad galėtų padengti tokius nuostolius, dėl to ir reikalingas draudimas. Be to, būtų neefektyvu visada to paties reikalauti iš žmogaus, nes tada labai daug nuskriaustųjų taip ir nesulauktų jokio atlyginimo. Kadangi galbūt dažnai jau geriau kaltininkas sėstų į kalėjimą, negu sumokėtų. O auka liktų neatlygintais nuostoliais. Taigi, automobilio draudimas padengia tas padarytas žalas. Bet ar visada?

Kas yra nusikalstama veika?

Skaityti toliau

Ar galiu steigti įmonę kaimyninėje Latvijoje?

Verslą plėsti ir steigti padalinius galima visur kur norite Europos Sąjungoje. Taip pat niekas netrukdys Jums steigti verslo padalinio. Kitas ir nemažiau svarbus klausimas, kiek tai kainuos ir kokius teisinius kelius teks praeiti?

Ribotos atsakomybės bendrovė

Manau pirmas klausimas – uab steigimas nuo ko pradeti Latvijoje – yra pats svarbiausias. Pirmiausiai, reiktų pasirinkti teisinę formą. Rodos, koks tai klausimas. Tačiau, jeigu turite įmonę Lietuvoje, galbūt Jus tenkitų ribotos atsakomybės bendrovė (angl. Limited Liability Company), priklausanti motininiam verslui Lietuvoje. Tokių imoniu steigimas Latvijoje minimaliai kainuotų apie 180 Eur. Suma gali padidėti iki 470 Eur. jeigu dokumentus norėtumėte susitvarkyti skubos tvarka.

Įmonės LatvijojeKita vertus, imones steigimas kaina kinta priklausomai nuo įstatinio kapitalo dydžio ir kitų faktorių. Latvijos įstatymų nustatyta tvarka ribotos atsakomybės bendrovės įstatinis kapitalas turėtų būtų nemažesnis nei 2 tūkst. latų (apie 2 800 eurų).

Uždaroji akcinė bendrovė

Skaityti toliau

Telefono apsauga

TelefonaiŠiais laikais, kai dauguma žmonių tiesiog nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be išmaniojo telefono, labai svarbu pasirūpinti tinkama jo priežiūra, antraip galite patirti itin didelių nuostolių. Pirmasis dalykas apie kurį turėtumėte pagalvoti besirūpindami savo išmaniojo telefono priežiūra yra http://www.telefonu-deklai.lt/. Tik geras ir patikimas dėklas užtikrins, kad jūsų telefonas būtų apsaugotas nuo smūgių, vandens, dulkių, įbrėžimų bei kitų įvairiausių pavojų. Taip pat, jei išsirinksite gražų dėklą, jūsų telefonas atrodys patraukliau nei įprastai.

Brangiam telefonui – speciali apsauga

Nors jis dar net nepasirodęs, internete jau pilna skelbimų su fraze “iphone 7 supirkimas”. Šis telefonas yra itin brangus ir laukiamas, todėl telefonų meistrai bei perpardavinėtojai iš anksto ruošiasi supirkti sudaužytus, sulaužytus ar sugedusius iphone 7 telefono modelius bei tokiu būdu uždirbti nemažai pinigų.

Skaityti toliau

Gėlių pristatymas Kaune ir kituose miestuose

Gėlių pristatymas paskutiniu metu tampa vis populiaresne paslauga, kuria pasinaudoti galima tikrai dažnais atvejais: ne visada yra galimybė patiems nuvykti pasveikinti artimuosius, kartais tam pritrūksta laiko ar atsiranda nenumatytų reikalų, todėl operatyvus gėlių pristatymas Kaune ar kituose miestuose tikrai gali būti puikia pasirinkimo galimybe. Užsisakyti patikusių gėlių galima vos per kelias akimirkas, ir tiek laiko tikrai visada galima atrasti.

Rinkitės gėles pristatančią įmonę

Įvairių bendrovių, kurios siūlo gėlių pristatymą į namus, galime rasti ne taip ir mažai, tad kiekvienu atveju bus galima pasirinkti tokią bendrovę, kuri galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Nors neretai yra manoma, kad tokios paslaugos kaina gali būti labai didelė, tačiau palyginę, ką siūlo įvairios skirtingos bendrovės, tikrai galėsite atrasti pačius palankiausius pasirinkimus. Galėsite pasidomėti, kokios yra gėlių pristatymo kainos, kiek kainuoja pačios siūlomos gėlės, ar yra galimybė susikurti individualią puokštę, ir t.t. Visa tai tikrai leis jums dar paprasčiau nuspręsti, ar tikrai verta rinktis tam tikrą gėles pristatančią įmonę, ir netrukus galėsite pateikti savo užsakymą.

Susisiekite jums patogiu būdu

Skaityti toliau