Telefono apsauga

TelefonaiŠiais laikais, kai dauguma žmonių tiesiog nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be išmaniojo telefono, labai svarbu pasirūpinti tinkama jo priežiūra, antraip galite patirti itin didelių nuostolių. Pirmasis dalykas apie kurį turėtumėte pagalvoti besirūpindami savo išmaniojo telefono priežiūra yra http://www.telefonu-deklai.lt/. Tik geras ir patikimas dėklas užtikrins, kad jūsų telefonas būtų apsaugotas nuo smūgių, vandens, dulkių, įbrėžimų bei kitų įvairiausių pavojų. Taip pat, jei išsirinksite gražų dėklą, jūsų telefonas atrodys patraukliau nei įprastai.

Brangiam telefonui – speciali apsauga

Nors jis dar net nepasirodęs, internete jau pilna skelbimų su fraze “iphone 7 supirkimas”. Šis telefonas yra itin brangus ir laukiamas, todėl telefonų meistrai bei perpardavinėtojai iš anksto ruošiasi supirkti sudaužytus, sulaužytus ar sugedusius iphone 7 telefono modelius bei tokiu būdu uždirbti nemažai pinigų.

Net jei ir neturite ar neplanuojate turėti tokio prabangaus telefono kaip iphone 7, tačiau jūsų kišenėje guli kito modelio iphone ar apynaujis samsung išmanusis, vis vien dera pasirūpinti gera jo apsauga. Tikriausiai ir patys žinote, jog toks telefonas kainuoja nuo kelių šimtų iki net kelių tūkstančių eurų, todėl jei jam kas nors atsitiks, patirsite tikrai nemenkus nuostolius.

Jei savo telefoną perkate iš mobiliojo ryšio tiekėjo, jie jums greičiausiai pasiūlys telefono draudimo paslaugą. Nors iš pirmo žvilgsnio ji gali pasirodyti per ne lyg brangi ir nereikalinga, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Toks draudimas apsaugos jūsų telefoną ir tuo atveju, jei gedimas padarytas dėl jūsų kaltės. Be to, dažniausiai apdraudžiama ir nuo vagysčių, todėl neturėsite baimintis ir visą laiką slėpti savo telefono kišenėje.

Paskutinis dalykas, apie kurį tikrai vertėtų pagalvoti siekiant apsaugoti savo telefoną, yra apsauginė plėvelė. Ji kainuoja vos kelis eurus, tačiau gali sutaupyti visą krūvą pinigų. Ji apsaugos jūsų telefono ekraną nuo įvairių įbrėžimų ir panašaus tipo pažeidimų, todėl galėsite būti ramus ir naudotis telefonu nevaržomai. Tikriausiai žinote, jog didžiąją dalį išmaniojo telefono kainos sudaro būtent jo ekranas, todėl šią dalį reikia saugoti itin akylai.

Palikite atsiliepimą