Paskolos už automobilį

Nors lietuviai nėra linkę labai dažnai imti paskolų, paskola už automobilį galėtų būti laikoma protingu sprendimu.

Mokėsite mažesnes palūkanas

PaskolosPaskola su automobilio įkeitimu pravers jei skubiai prireikė pinigų nenumatytoms išlaidoms padengti, bet nenorite mokėti didelių palūkanų greitųjų paskolų bendrovėms. Paskolą gausite taip pat per vieną dieną, o automobilis taps Jūsų paskolos grąžinimo garantu. Savo automobiliu galėsite laisvai naudotis kaip iki šiol, jo nereikės niekur palikti. Paskolos suma priklauso nuo transporto priemonės rinkos vertės ir Jūsų kredito istorijos, ji gali siekti net 110% įkeičiamo automobilio vertės. Kuo aukštesnės Jūsų pajamos, tuo didesnės paskolos galite tikėtis. Paskolos suma gali siekti net 15 000 Eur, tad tiks ir stambiems pirkiniams ar būsto remonto išlaidoms padengti. Žinoma, tai gali būti ir mažesnė suma, jeigu Jums tokios pakanka. Reikėtų nepamiršti, kad šiuos pinigus reikės grąžinti ir kad tai visgi nėra pajamos.

Grąžinus paskolą ankščiau laiko, palūkanos nusibrauks

Pranašumu galima laikyti galimybę grąžinti paskolą ankščiau nustatyto termino. Tokiu atveju palūkanų už nepanaudotą laikotarpį Jus tiesiog nemokėsite. Tuo tarpu greitųjų kreditų bendrovės paprastai tokios galimybės nesuteikia. Beje, įkeisti galite net tik lengvąjį automobilį, bet ir krovininį, žemės ūkio techniką, motociklą ar priekabą.

Galite pasirinkti ilgesnį laikotarpį

Jei baiminatės, kad negalėsite mokėti didelių įmokų, galite pasirinkti ir ilgesnį – iki 6 metų paskolos mokėjimo laikotarpį. Bendrai sumokama pinigų suma, žinoma, padidės, tačiau įmokos bus mažesnės ir jas bus galima lengviau mokėti. Tai taip pat galima laikyti paskolos už automobilį pranašumu.

Automobilis lieka Jūsų žinioje

Automobilio Jus niekur nepaliekate, iki galutinio atsiskaitymo Jus busite savo automobilio naudotoju, o pilnai grąžinus pinigus vėl tapsite jo savininku.

Atėjo laikas pakeisti ilgai tarnavusį automobilį, bet Jums vis dar trūksta turimų lėšų?

Tuomet verta kreiptis dėl lizingo ar taip vadinamos išperkamosios nuomos paskolos. Ši paskola leis įsigyti kiek naują, tiek ir naudotą automobilį. Tai reiškia, kad savo ar gal šeimos esamus poreikius galėtumėte patenkinti jau dabar, o ne po 10 metų, kai tai niekam nebebus reikšminga. Gal turite vaikų, gyvenate už miesto, reikia antros mašinos, kad turėtumėte su žmona po vieną, nes reikia vaikus vežioti, iki miesto nusigauti. Spaudžiatės, skurstate ir bandote išsisukti, to nenusipirkus. Tačiau juk iš tiesų taip jūs nuskriaudžiate ir save, ir savo šeimą. Patenkinus šiuos poreikius, galėsite gyventi kokybiškai, o gyvendami kokybiškai, jausitės oriai ir galėsite priimti tinkamus sprendimus gyvenime.

Kokybiškas gyvenimas lemia kokybiškus sprendimus

Kalba eina ne apie švaistymąsi pinigais ten, kur eina vartojamosios lėšos, o tiesiog apie paprastus dalykus. Paskola vartojimui, gimtadienių šventimui, kelionėms, galbūt niekada neatsipirks. Tačiau Jums gali banaliai pritrūkti tik 1 ar 2 tūkstančio Eurų iki geresnio automobilio, kuris išspręs visas šeimos problemas.

Kitas klausimas, ar jūs neapgaudinėjate savęs, sakydamas, kad susitaupysite pats, ir be paskolos? Net jeigu tokį terminą duosite keliems metams, tai reikš, kad jūs vis tiek kas mėnesį mokėsite įmokas, tokias pačias, kaip ir mokėtumėte paskolai. Tik reikalas tas, kad negalėsite nors pinigus ir atidėsite ir kišite į stiklainį, bet daikto dar greitai neturėsite. Gali būti, kad tą padaryti jums trukdo mintys, jog „o kas, jei kokia bėda nutiks, jeigu darbo neturėsiu, jeigu negalėsiu mokėti už tą savo mašiną?“. Tokios mintys yra iš dalies pagrįstos, tačiau pagalvokite, jeigu taip esate nusiteikę, tai ar tikrai susitaupysite? Juk galioja tos pačios sąlygos. Tiesiog apribokite savo riziką ar sumą, nes kuo mažesnės sumos iki Jūsų svajonių automobilio Jums trūksta, tuo labiau pageidaujamu klientu Jus tampate.

Vienas atsiliepimas apie “Paskolos už automobilį

  1. Paskola puiki išeitis, kai norisi naujos mašinos, patikimos. Atsibodo važinėti su savo senuku, tad teko parduoti, pasiimti paskolą ir ieškoti, kurie nauji automobiliai man būtų tinkamiausi. Radau už labai palankią kainą, nuostabios komplektacijos ir nieko nelaukęs griebiau. Svarbiausia, kad suteikta garantija ir aptarnavime salone puikus, nepalyginsi su pardavėjais, kurie tuo neužsiima.

Palikite atsiliepimą