Vejos robotas – geriausias pagalbininkas namuose

Technika vejai pjautiVasaros sezonas jau įsibėgėjo, tad jei dar neradote sprendimo savo vejos priežiūrai, būtinai rekomenduojame susipažinti su vejos pjovimo robotais. Didelį šių įrenginių pasirinkimą galite rasti adresu https://parkutechnika.lt/vejos-pjovimo-robotai. Šie įrenginiai jau yra itin populiarūs visoje Vakarų Europoje ir Šiaurės Amerikoje, bei po truputį atranda savo vietą ir Lietuvoje. Jei savo veją apdovanosite robotu, jums daugiau niekada nebereikės sukti galvos dėl žolės pjovimo ar netvarkingai atrodančio kiemo – robotai savo darbą visuomet atlieka laiku ir be jokių išsisukinėjimų.

Žinoma, įrengti vejos pjovimo robotą galima toli gražu ne visur. Pavyzdžiui, galbūt jūsų pjaunamas plotas yra labai didelis – 50 arų ar daugiau. Tokiu atveju jums tektų statyti keletą robotų ir tai kainuotų labai didelius pinigus. Tokioje situacijoje tikriausiai logiškesnis sprendimas būtų sodo traktoriukai, kurie yra skirti efektyviai didesnių plotų priežiūrai. Vejos robotą taip pat sunku instaliuoti ten, kur yra labai daug kliūčių – jei jūsų kieme pilna gėlynų arba kitų įvairių objektų, kuriuos reikėtų atitverti su kontūro kabeliu. Tai vis dar yra įmanoma, bet ženkliai iškyla roboto įrengimo kaina.

Vejos roboto privalumai

Akivaizdus ir nenuginčijamas vejos roboto privalumas yra jo patogumas. Jums nebereikės pjauti žolės ar rūpintis kitais dalykais susijusiais su vejos priežiūra. Žinoma, už tai susimokate didesnę kainą. Jei benzininę ar akumuliatorinę vejapjovę galite įsigyti už 500 eurų, tai pats paprasčiausias vejos robotas kainuos bent du kartus tiek. Taip pat nereikėtų pamiršti ir įrengimo kaštų. Robotui reikės įrengti jo stotelę – vietą, kurioje jis „prisišvartuos“ ir pasikraus, bei pravesti perimetro ir gido kabelius. Skaičiuojant grubiai, kiekvienas metras tokių darbų kainuos papildomai po eurą.

Kitas neabejotinas privalumas – nauda pačiai vejai. Įprastai žmonės su vejapjovėmis savo žolę pjauna maždaug kas vieną ar dvi savaites. Tuo tarpu robotas tai daro kasdien. Po truputėlį pjaunama žolė yra kur kas sveikesnė. Be to, vejos robotas sumulčiuoja nupjautą žolę ir tuo pačiu patręšia veją, todėl ji tampa kur kas sveikesnė. Vienintelis dalykas, kuriuo reikės pasirūpinti – roboto peiliai. Atšipus peiliams žolė bus ne pjaunama, o kertama, todėl bus pažeidžiama pati žolė ir ji pradės geltonuoti.

Galų gale robotas suteikia laisvę – jo dėka galite palikti namus net kelioms savaitėms ar mėnesiams, o parvažiavę rasti tokią pat trumpai nupjautą žolę. Roboto darbą visuomet galite stebėti savo mobiliajame telefone.

Palikite atsiliepimą