Oras- vanduo šilumos siurbliai, mini rekuperatoriai, kuo jie naudingi?

Kiekvienas asmuo siekia, kad jų gyvenimo kokybė būtų daug geresnė, jam reikėtų mažiau pastangų įdėti į tai, kad reikia rūpintis savo namų šiluma ir tuo, kad namai būtų visada švarūs. Juk mažai kas siekia, kad grįžus namo reikėtų eiti kurti seną pečių, kuriam dar reikia išvalyti pelenus. O dar nepamirškime ir to, kad žiemai reikalingos malkos. Tad nusprendus savo namus atnaujinti ar nusipirkus naujus žmonės nebestato pečių, o renkasi o šilumos siurblius oras vanduo (https://www.vedinimas24.lt/produktai/sildymo-sprendimai/silumos-siurbliai-oras-vanduo). Tai puikus sprendimas kuomet nereikia sukti galvos apie tai, kad grįžus namo po darbo ar kelionės pas draugus, jūsų namai bus šalti, juose bus nesmagu. Oras – vanduo šilumos siurblys veikia tuomet kai jūs norite. Jį galima reguliuoti pagal laiką kada norite, kad jis šildytų, o kada ne. Mini rekuperatoriai taip pat turėtų tapti neatsiejama namų dalis siekiant išvengti tam tikrų dalykų, kaip pelėsis ar didelė drėgmė namuose. Tai puiki alternatyva jei naudojamas oras- vanduo nes tuomet rekuperatoriaus pagalba nėra kaupiamos dulkės o jos nuolat yra varinėjamos, tad tai neleidžia joms kauptis ant paviršių.

Oras- vanduo šilumos siurbliai, mini rekuperatoriai, kiek laiko trunka jų įrengimas?

Mini rekuperatorių įrengimas yra greitas procesas, nes viskas ko jiems reikia tai sienoje išgręžti skylę, tam kad į aparatą patektų šviežias oras ir aparatas galėtų jūsų namuose stovintį orą nuolat valyti net kai jūsų nėra namuose jei jūs tik to pageidaujate. Na o oras- vanduo šilumos siurblių įrengimas trunka taip pat ganėtinai trumpai. Ilgiau trunka pasiruošimas jo statybai ir pajungimas. Jei pasirenkamas šildymas grindiniu būdu tuomet reikia viską pasiruošti iš pagrindų jei tokio šildymo būdo nebuvo jūsų namuose prieš tai. Na o jei pasirenkamas šildymas radiatorių pagalba jums vis tiek juos reikia pakeisti, nes šis aparatas apšildo būtent jam skirtus specialius radiatorius. Tad visas darbas yra oriantuojamas labiau į pasiruošimą įrengimui, o ne į patį įrengimą. Pats šilumos siurblys yra pajungiamas per vieną darbo dieną jei viskas vyksta sklandžiai.

Oras- vanduo šilumos siurbliai, mini rekuperatoriai, kiek tai kainuoja?

Tai kiek kainuoja kažkuris iš prietaisų priklauso nuo to koks galingumas bus pasirinktas. Taip pat ir nuo to, kiek kvadratinių metrų yra jūsų namas. Kiekvienas prietaisas turi tam tikras galimybes pagal ką jis gali aprūpinti tam tikrą kvadratūrą. Tad dažniausiai kaina su įrengimu ar be jo priklauso nuo to.

Palikite atsiliepimą