Žemės spalvos svetainėje

Jeigu norite, baldai svetainei gali sudaryti nuostabią spalvinę harmoniją. Šį kartą siūlome rinktis klasikinį, visada madingą ir drauge nuolat atsinaujinantį pasirinkimą – žemės spalvų derinį. Šio kolorito baldai svetainei ir visas jos interjeras atrodys labai gražiai, bus malonu ilsėtis tokioje svetainėje.

Natūralios spalvos

Svetainės baldaiŽemės aplinkos sukūrimo menas prasideda nuo spalvų pažinimo. Pagalvokime, kokių spalvų yra daugiausiai gamtoje. Jeigu reikėtų ieškoti atsakymo, jį galėtumėte rasti tiesiog nuėję į mišką arba pažvelgę į kario uniformą – klasikinę uniformą, padedančią išlikti mažiau pastebimam gamtoje. Tokios spalvos kaip mėlyna, rožinė, raudona ar geltona, yra skirtos išsiskirti. Jomis gėlės pritraukia paukščius ir vabzdžius, į šią aplinką įsipaišo ir sau poros ieškantys bei ryškiomis spalvomis viliojantys paukščiai, vabzdžiai. Tačiau tai niekada nėra nuolatinė spalvinė aplinka. Augalai žydi ne visus metus, o kai kartais pražysta raudona gėlelė, visi labai džiaugiasi. Taigi, klasikines ir visada žemę primenančia spalvas turėtume įsivaizduoti kaip tokias, kurios yra tas fonas, kuriame nutinka šie spalviniai pliūpsniai. Ir tai, visų pirma, yra žalios spalvos, pilkos ir juodos. Taip atrodo miškai, taip atrodo uniforma, taip atrodyti gali ir jūsų baldai svetainei bei visas jos interjeras. Rinkitės pagrindu pilkas, smėlio, žemės, dramblio kaulo, rudas spalvas. Derinkite su įvairių atspalvių žaliomis. Žalia turi be galo daug pustonių, tad jums nebūtina šviesti lyg žaliu šviesoforu. Visada galite rinktis kad ir nugesintą šalavijo žalsvą. Derinkite šias spalvas pagal tai, kas labiau patinka. Ar daugiau norėsite sodrios žalios, ar tiesiog smėlio spalvos, kad namuose būtų šviesiau. Tačiau pastebėsite, kokie jaukūs tampa namai, ir kaip gera juose atsipalaiduoti, kai namuose vyrauja šios spalvos.

Natūralios medžiagos

Be viso to dar galite pagalvoti ir apie pačias medžiagos. Kurios visada geriau, kad būtų kuo natūralesnės. Taigi, kokios tai medžiagos? Tai mediena, kailiai, akmuo, plyta. Jie gali būti korporuoti į baldus tiesiog kaip papildomi, bet gali ir atlikti esminį struktūrinį vaidmenį. Medinės konstrukcijos pavers svetainę itin jaukia, o kartu tai ir neiškris iš bendro žemės spalvų įvaizdžio. Akmuo yra šalta ir kieta materija, kuri, beje, šį sezoną tapo itin madinga. Tačiau ji vis tiek gali likti ant bangos. Tad tegul natūralios medžiagos jums garantuoja kažkokią šilumą, spalvas, grožį, ir visa tai galėsite vertinti kaip tikrai jaukių namų ir malonios svetainės išskirtinumą.

Palikite atsiliepimą