Žemės spalvos svetainėje

Jeigu norite, baldai svetainei gali sudaryti nuostabią spalvinę harmoniją. Šį kartą siūlome rinktis klasikinį, visada madingą ir drauge nuolat atsinaujinantį pasirinkimą – žemės spalvų derinį. Šio kolorito baldai svetainei ir visas jos interjeras atrodys labai gražiai, bus malonu ilsėtis tokioje svetainėje.

Natūralios spalvos

Svetainės baldaiŽemės aplinkos sukūrimo menas prasideda nuo spalvų pažinimo. Pagalvokime, kokių spalvų yra daugiausiai gamtoje. Jeigu reikėtų ieškoti atsakymo, jį galėtumėte rasti tiesiog nuėję į mišką arba pažvelgę į kario uniformą – klasikinę uniformą, padedančią išlikti mažiau pastebimam gamtoje. Tokios spalvos kaip mėlyna, rožinė, raudona ar geltona, yra skirtos išsiskirti. Jomis gėlės pritraukia paukščius ir vabzdžius, į šią aplinką įsipaišo ir sau poros ieškantys bei ryškiomis spalvomis viliojantys paukščiai, vabzdžiai. Tačiau tai niekada nėra nuolatinė spalvinė aplinka. Augalai žydi ne visus metus, o kai kartais pražysta raudona gėlelė, visi labai džiaugiasi. Taigi, klasikines ir visada žemę primenančia spalvas turėtume įsivaizduoti kaip tokias, kurios yra tas fonas, kuriame nutinka šie spalviniai pliūpsniai. Ir tai, visų pirma, yra žalios spalvos, pilkos ir juodos. Taip atrodo miškai, taip atrodo uniforma, taip atrodyti gali ir jūsų baldai svetainei bei visas jos interjeras. Rinkitės pagrindu pilkas, smėlio, žemės, dramblio kaulo, rudas spalvas. Derinkite su įvairių atspalvių žaliomis. Žalia turi be galo daug pustonių, tad jums nebūtina šviesti lyg žaliu šviesoforu. Visada galite rinktis kad ir nugesintą šalavijo žalsvą. Derinkite šias spalvas pagal tai, kas labiau patinka. Ar daugiau norėsite sodrios žalios, ar tiesiog smėlio spalvos, kad namuose būtų šviesiau. Tačiau pastebėsite, kokie jaukūs tampa namai, ir kaip gera juose atsipalaiduoti, kai namuose vyrauja šios spalvos.

Natūralios medžiagos

Skaityti toliau

Geras apšiltinimas – mažiau šildymo išlaidų

Visi gerai žinome, kad gyvenant Lietuvos klimatinėmis sąlygomis, neapšiltintuose namuose peržiemoti neįmanoma. Kadangi šaltasis metų laikotarpis, turint galvoje temperatūros vidurkius, tęsiasi net ilgiau nei pusmetį, būsto šiltinimas – neišvengiamas.

Bendrovė UAB Termobūstas

Šildymo paslaugosĮmonė UAB Termobūstas diegia inovatyvias šiltinimo technologijas ir hidroizoliacines sistemas. Bendrovės siekis yra padėti Lietuvos gyventojams ne tik kokybiškai apšiltinti būstą, bet ir siekti įgyvendinti ekologiškus sprendimus ir padėti sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje. Bendrovė siūlo sienų šiltinimą ypač kokybiška medžiaga – poliuratano puta. Ji pasižymi ekologiškumu, nepriekaištinga šilumine varža, sandarumu ir atsparumu drėgmei bei temperatūrų variacijoms. Šios medžiagos ir technologijos naudą galima paaiškinti itin paprastu pavyzdžiu. Ar dažnai susimąstote, kiek šilumos resursų išnaudojate veltui? Jaigu gyvenate sename arba nekokybiškai pastatytame, jūsų būsto šiluma (nesvarbu kuo šildotės – dujomis, kietuoju kuru, centriniu šildymu) tiesiog per sienas iškeliauja į aplinką. Vadinasi, reikia daugiau energijos, kad būstas būtų apšildomas ir būtų konpensuojamas pro sienas prasiskverbusios šilumos deficitas. Todėl labai svarbu labiau izoliuoti ir apšiltinti namą, kad būtų mažesnės šildymo išlaidos. Šiuo atveju apšiltinimas putomis yra pritaikytas didžiulėms temperatūrų aplitudėms, ypač gerai apsaugo nuo drėgmės kaupimosi, kuris paprastai sąlygoja grybelių atsiradimą arba skatina rastis parazitus, kurie paprastai kenkia izoliacinėms medžiagoms. Taigi, už pakankamai neidelę kainą galite puikiai apsišiltinti būstą ir padaryti ypač gerą investiciją į ateitį.

UAB Termobūstas teikiamos paslaugos

Skaityti toliau

Paslaugų skelbimai – visiškai nesvarbu, kokios tematikos pasiūlymo jums reikia, galite būti ramūs, kadangi šiuolaikinė krašto rinka gali suteikti tai, ko jums konkrečiai reikia!

PaslaugosNors iki šiol piliečiai buvo linkę, jeigu būtų galima taip pasakyti, nurašyti mūsų krašto rinką, turint omenyje ne vien tik, kad pateikiamas pasiūlymų apimtis, tačiau taip pat ir siekiant akcentuoti kokybę, būtų galima pastebėti, kad dabartinė situacija tikrai, kad maloniai pasikeitė. Siekiame akcentuoti tai, kad nuo šiol dauguma piliečių nuoširdžiai džiaugiasi pateikiamais pasiūlymais, kurie ne vien tik, kad kokybe nenusileidžia užsienio rinkoms, kad ir apie kuriuos produktus šiandieną norėtume pakalbėti, tačiau be viso to, siekiame pastebėti, kad anot daugumos paslaugų skelbimai pasiūlymo, pateikiamos produkcijos mūsų šalyje yra pigesnės, kas natūraliai kompensuoja galimai ne itin puikią ekonominę situaciją.

Tiesą sakant, kaip ir norėtume prisipažinti, pateikdami mintį, kad būtent paslaugų skelbimai šiandienos turinyje ir bus tai, apie ką norėtume, kaip tik įmanoma išsamiau pašnekėti, o be viso to ir tikslingai paaiškinti pačios paslaugos koncepciją žmonėms. Esame įsitikinę, kad aukščiau pateikti žodžių junginiai jums gali, kaip ir nieko akivaizdaus pernelyg nepateikti, todėl, kaip ir viliamės, kad būtent šiandienos darbu sugebėsime pateikti informaciją, kuri galėtų pagelbėti, siekiant optimaliau orientuotis rinkoje. Kaip ir nuoširdžiai tikimės, kad turinys tikrai, kad bus vertas dėmesio, o be viso to, kad ir suteiks jums pravartumo, ko tikriausiai, kad daugelis ir nuoširdžiai tikisi.

Skaityti toliau