Kaip pamilti sportą

Sporto prekėsLengviausia yra pasakyti, kad sportas, tai sveikata, pasigraužti, kad per mažai sportuojame, o tada gyventi kaip anksčiau. Iš tiesų mes visi jau esame perskaitę visus savipagalbos vadovėlius ir puikiai žinome daug dalykų, kurie mums leidžia suprati, kaip reikia gyventi. Tačiau, nepaisant visų mokymų, nors ir žinome, kaip turėtume gyventi, tačiau dažniausiai nedarome visko taip, kaip turėtume. Nedarome, nes paprasčiausiai to nenorime. Esame užburtame blogame rate, sukurtame iš daugybės įvairių pasiteisinimų, o patekti į gerąjį užburtą ratą būna sunku. Tačiau tie, kurie jame yra, sako, kad sportuoti nuostabu. Kaip ir mums patekti į tą ratą?

Bandyti 21 dienos iššūkį

Vienas iš būdų, kaip sportas gali tapti miela gyvenimo dalimi, tai yra brutalus būdas save priversti. Reikia iškęsti pirmąsias 21 dieną, per kurią, kaip teigia psichologai, žmogui jau iškart susiformuoja teigiami įpročiai. Arba neigiami, arba kitokie. Tačiau tai yra laikas, per kurį prisiversdami kažką daryti suformuojame įpročius, lemiančius lengvesnį to paties darymą artimojoje ateityje. Taigi, jeigu manome, kad sugebėtume pasiryžti būtent 21 vienos susiėmimui, galime bandyti. Mat, anot teorijos autorių, po to jau viskas turėtų vykti tarsi savaime.

Pirkti įkvepiančius dalykus

Kaip ir visi kiti dalykai, sportas gali pradėti atrodyti patrauklus su smalsumu ir noru pabandyti. O smalsumą ir įkvėpimą dažniausiai kelia tam tikri pirkti daiktai, tam tikra amunicija, kurios turėjimas mus tiesiog masina kažką išbandyti. Jeigu nusiperkame naujus gražius sportinius batus, sportinę aprangą, jeigu įsigyjame šaunius ir gražius svarelius, taip pat dar kažką gražaus ir malonaus, tuomet sportas mus tikrai gali įkvėpti maloniems dalykams. Leiskime sau būti įkvėptais ir tada patiems staiga norėsis daryti tai, ko ilgai nedarėme.

Imtis tik tos veiklos, kuri tikrai patinka

Kitas patarimas – sportą laikyti draugu, o ne priešu. Tada, kai žvelgiame į jį kaip į nesiįveikiamą kalną, yra sunku. Tačiau jeigu pažiūrėsime kaip į linksmą kopinėjimą, bus smagu. Raskite tokios veiklos, kuri jums tikrai patiktų, net jeigu ji neturėtų oficialaus sporto pavadinimo. Gal viskas prasidės nuo sodininkystės, kada tenka daug bėgioti su kibirais. Gal nuo karstymosi po medžius juos genint. Gal patiks važinėti miesto dviračiu. Darykite tai, kas patinka, ir pamažu plėskite savo pažinimo lauką. Pamažu išbandyti kažką naujo su meile – tai tikras malonumas. Rasti draugų sporto veikloms yra dar smagiau.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip pamilti sportą

  1. Puikūs patarimai kaip prisijaukinti sportą. Aš pati nesu sporto mėgėja, todėl užtrukau nemažai laiko kol suradau tai kas man patinka, nes judėti kažkiek reikia. Tikrai rekomenduoju išbandyti ne vieną sporto šaką ir tikrai atrasite tai, kas jums patiks. O tiems, kurie visiškai nenori sportuoti pasitarnaus sporto aikštelių įranga, kuri dabar yra beveik kiekviename parke, bent minimaliai pajudėsite.

Palikite atsiliepimą