Kaip nusipirkti toršerą

Jeigu jūsų namuose yra tik paprastos lemputės lubose, nepamaišytų ir naujas dailus toršeras. Anglų kalboje jis vadinamas grindų lempa, tačiau iš tiesų toršerai gali būti dedami ir ant spintelių, staliukų, ne tik ant grindų. Kaip nusipirkti ir pasirinkti gerą toršerą?

Nuspręskite, kokia kryptimi toršeras turės šviesti

ToršeraiPirmiausia apsvarstykite ir nuspręskite, kokia kryptimi toršeras turės šviesti, kai bus pas jus namuose. Kodėl tai svarbu? Todėl, kad tai gali nulemti, kaip jūs viską matysite. Ar jums reikia tiesiog apvaliai į visas puses šviečiančio toršero, ar tokio, kuris kažkokia kryptimi šviestų? Vertėtų užduoti sau tokį klausimą ir į jį atsakyti. Juk šiuolaikiniai toršerai seniai nebėra tik tokios lempos ant kojos, kurias gali pastatyti ir kurios visur vienodai atrodytų. Dabartiniai toršerai yra kur kas daugiau, jie gali savo dizainu būti išvis nepanašūs į tuos klasikinius, todėl jie gali ir turėti tam tikrą kryptį.

Apsvarstykite šviesos ryškumą

Kitas dalykas, apie kurį reikėtų pagalvoti, tai šviesos stiprumas. Kaip labai jums reikia, kad tas toršeras šviestų? Pats ryškiausias jis gali šviesti tarsi laužas tamsoje ir sutraukti visą dėmesį į save. Paprastesnis, šiek tiek blausesnis gali šviesti per kažkokį šydą ar spalvotą stiklą, gali suteikti nedidelę akcentinę šviesą arba spalvotą šviesą, kuri suteiktų namams tam tikrą nuotaiką.

Įvertinkite tikslus, dėl ko toršeras perkamas

Iš tiesų tai svarbus dalykas, apie kurį reikia pagalvoti prieš perkant bet ką. O geriausia, jeigu poreikis pirkti atsiranda ne dėl to, kad kažką pamatome, susižavime, o paskui klausiame, „kam man to reikia“, o dėl to, kad iš karto pajuntame kažkokio daikto poreikį, jo stygių, ir dėl to paskui nusiperkame. Taigi, žinokite, ar jums toršero reikia šviesai padidinti, ar kad būtų atkreiptas dėmesys į kažkokią interjero detalę, ar kuriant jaukumą ar tiesiog norint erdvę paversti ne tokia nykia.

Pasirinkite stilių

Galiausiai reikia išsirinkti, kokio stiliaus šis kambario elementas bus. Ar jis bus minimalistinis, ar primins klasiką, ar kažką kita. Pirkite internetu – tai paprasčiausias būdas, sudarantis sąlygas rinktis savą prekę taip ilgai, kaip to iš tikrųjų reikia, ir išsirinkti būtent tokią, kokios jums ir reikia, o ne kažkokią netinkamą. Galiausiai, jeigu prekė netiks, internetu galėsite ją užsisakę grąžinti per 14 dienų. Geriausia pirkti specializuotoje prekių parduotuvėje.

Palikite atsiliepimą