Trys būdai patręšti sodo dirvą

Žmonės, norėdami patręšti dirvą ir turėti gerą derlių, naudoja viską: Rekyva produktus, substratus, durpes, kompostą, mineralines chemines trąšas, mėšlą, kartais net ir kažką iš lauko tualeto. Štai kokie pagrindiniai trys paplitę būdai tręšti dirvą, siekiant išauginti geresnį derlių.

Tręšti tik natūraliomis trąšomis

RekyvaKai kurie žmonės yra už visišką ekologiją, kurios taip trūksta šiais laikais, kada visi gyvename ne tik kompiuterių, bet ir taršos bei plastiko amžiuje. Todėl tokie produktai kaip Rekyva durpės, leidžia lengvai sukurti puikią saugią aplinką jūsų augalams šiltnamyje ar kitoje terpėje. Su tokiomis trąšomis galima labai greitai ir efektyviai sukurti dirvą, reikalingą geram derliui. Patogu ir tuo, kad durpių ir kitokie substratai jau būna iš karto numatyti pagal paskirtį: tam tikroms gėlėms, prieskoniams, daržovėms ir kt. Be to, jos neturi nemalonaus kvapo, jas lengva tiesiog išmėtyti arba permaišyti su juodžemiu. Kiti žmonės renkasi ir kitokius natūralius tręšimo variantus. Pavyzdžiui, galima tręšti su mėšlu, kas iškart jūsų sode paskleis nepamirštamą aromatą. Kiti dar tręšia kompostu, tačiau dažniausiai žmonės neturi laiko pasidaryti normalų kompostą ir jo pasidaro ne tiek ir daug, todėl ir trąšoms laiko paprastai neužtenka.

Kombinuojant sintetines trąšas ir natūralias

Tie, kas nori didesnių rezultatų, renkasi ir sintetines mineralines trąšas. Jos suvokiamas kaip tam tikras priešas, nes galimai gali užauginti nenatūralius, chemikalų priėdusius produktus. Todėl bent jau daržovėms jų siūloma nevartoti. Tačiau su trąšomis yra gera idėja auginti sodo gėles ir viską, kas nebus valgoma, o tik šiaip augs. Be to, vis tiek siekiant mažesnės chemijos koncentracijos, jas kombinuoti su Rekyva durpėmis ar kitomis natūraliomis trąšomis.

Pasirenkant iškart pritaikytą substratą

Taip pat kartais žmonės perka kokias nors trąšas, į nieką nesigilindami. Galima nusipirkti visą dirvą, kuri jau bus patręšta. Tada reikia iškasti duobę, išmesti senas žemes ir supilti tai, ką nusipirkote. Tiesa, tai gerai kirs per piniginę, todėl irgi verta pagalvoti, ar tikrai norite būtent tokio tręšimo būdo.

Palikite atsiliepimą