Pasirink rūbą – aš pasakysiu kas tu

Paltai pigiauNe veltui sakoma, kad palydi pagal išvaizdą, o išlydi pagal protą. Pasak mokslininkų, pakanka kelių pirmų sekundžių nuomonei apie žmogų susidaryti. Tai reiškia, kad net jeigu Jūsų pašnekovas dar nė nepravėrė burnos, Jūs jau žinoti į kurią lentynėlę įkomponuoti vertinimą apie jį. Vis dėlto, psichologai išskiria keturis mūsų tipus, kuriuos galima identifikuoti pagal pagrindines aprangos detales.

Ryškios spalvos

Stilingi paltai moterims visi kaip vienas yra ilgesni ir griežto kirpimo. Todėl jeigu Jūsų pasirinkimas sukasi apie pūkiniai paltai moterims arba vilnoniai paltai moterims, tačiau ryškių spalvų (geltona, žalia, raudona ar kita), Jūs greičiausiai esate ryški asmenybė. Jums kaip niekam kitam žiemą trūksta spalvų. Todėl nuspalvinate rutiną pačios. Kita vertus, Jūs labai pozityvus žmogus. Todėl aplinkinius traukiate lyg magnetas. Mėgstate pataupyti. Pigus drabužiai arba jų išpardavimai – lyg šventė.

Raštai

Jeigu mėgstate rinktis raštuotus drabužius, greičiausiai, esate labai aktyvus ir veržlus žmogus. Kartais atrodo, kad klasikinis vyriškas kostiumas vienspalvis ir niekur neįpaišysime kažko įvairesnio, o čia vyras išsitraukia margą kaklaraištį. Beje, paltai moterims 2015 yra įvairiausių raštų. Tokius margumynus mėgsta savimi pasitikinčios asmenybės. Greičiausiai, Jūs jau užimate gana solidžias pareigas arba planuojate jas užimti netolimoje ateityje.

Skaityti toliau