Pasirink rūbą – aš pasakysiu kas tu

Paltai pigiauNe veltui sakoma, kad palydi pagal išvaizdą, o išlydi pagal protą. Pasak mokslininkų, pakanka kelių pirmų sekundžių nuomonei apie žmogų susidaryti. Tai reiškia, kad net jeigu Jūsų pašnekovas dar nė nepravėrė burnos, Jūs jau žinoti į kurią lentynėlę įkomponuoti vertinimą apie jį. Vis dėlto, psichologai išskiria keturis mūsų tipus, kuriuos galima identifikuoti pagal pagrindines aprangos detales.

Ryškios spalvos

Stilingi paltai moterims visi kaip vienas yra ilgesni ir griežto kirpimo. Todėl jeigu Jūsų pasirinkimas sukasi apie pūkiniai paltai moterims arba vilnoniai paltai moterims, tačiau ryškių spalvų (geltona, žalia, raudona ar kita), Jūs greičiausiai esate ryški asmenybė. Jums kaip niekam kitam žiemą trūksta spalvų. Todėl nuspalvinate rutiną pačios. Kita vertus, Jūs labai pozityvus žmogus. Todėl aplinkinius traukiate lyg magnetas. Mėgstate pataupyti. Pigus drabužiai arba jų išpardavimai – lyg šventė.

Raštai

Jeigu mėgstate rinktis raštuotus drabužius, greičiausiai, esate labai aktyvus ir veržlus žmogus. Kartais atrodo, kad klasikinis vyriškas kostiumas vienspalvis ir niekur neįpaišysime kažko įvairesnio, o čia vyras išsitraukia margą kaklaraištį. Beje, paltai moterims 2015 yra įvairiausių raštų. Tokius margumynus mėgsta savimi pasitikinčios asmenybės. Greičiausiai, Jūs jau užimate gana solidžias pareigas arba planuojate jas užimti netolimoje ateityje.

Pigus paltai gali būti madingi ir raštuoti. Jeigu norite sutaupyti ir žvalgotės kur yra raštuoti pigesni paltai galėsite įsigytą klasikinį paltą ir jį padailinti margu aksesuaru. Pigus aksesuarai, t.y. skarelė arba šalikas pagyvins net nuobodžiausią drabužį.

Klasika

Pigus paltai, kaip beje ir brangūs, neišeina iš madų taip greitai kaip rankinės ar kiti aksesuarai. Žieminiai paltai internetu yra pardavinėjami įvairiausių stilių. Jeigu iš jų gausybės renkatės klasiką esate tradicijas puoselėjantis žmogus. Jums svarbus šeimos židinys. Pigus paltai – klasikiniai – gali būti paįvairinami skarele ar kitu aksesuaru. Todėl jeigu mėgstate juodus, pilkus ar baltus paltus, derinti juos prie ryškių spalvų rankinės ar batų. Greičiausiai svajojate apie nuotykius. Aplinkiniams su Jumis nelengva – Jūs perfekcionistai. Skatinate tobulėti kitus ir patys nesustojate mokytis.

Blizgūs paviršiai

Striukes internetu moterims pigiau yra įvairiausių medžiagų. Šiemet, itin populiarios odinės striukės ir paltai. Odiniai moteriski paltai internetu yra drąsių, bet praktiškų moterų pasirinkimas. Jeigu drąsiai laužote nusistovėjusias normas, greičiausiai spintoje paltai moterims internetu pirki, užima nemažą dalį. Pigus paltai, kaip beje ir prabangūs paltai iš odos traukia praeivių akį. It tai jį dėvinčioms moterims patinka.

Palikite atsiliepimą