Studentų virtuvės ypatumai

BaldaiKuo skiriasi studentiška virtuvė nuo brandžios šeimos, pamatyti galima vos įžengus į ją: ir tvarka, ir virtuves baldai Kaune rodo, kad viskas čia kitaip. Tiesa, naujų virtuves baldu gamyba Kaune vyksta tik tiems, kas naujai kuriasi, kas planuoja ateitį su jauna šeima. Studentai paprastai neperka naujų virtuvės baldų, nes jiems kur kas aktualiau būna tai, ką jie patiria, ką išmoksta, ką sužino. O gyvenamoji vieta jiems paprastai tinka įvairi. Panagrinėkime, kaip atrodo studentiška virtuvė.

Studentiški baldai

Ar galima sakyti, kad kažkurie baldai Kaune ar kitame mieste yra būtent studentiški? Dažnai apie dalykus, kurie atsiradę vos suduriant galą su galu, sakoma, kad jie yra studentiški. Tad kaip atrodo studentiški virtuvės baldai? Jeigu žvelgtume į tai, kokiuose paprastai studentai gyvena butuose, matytume, kad dažniausiai jiems tenka tenkintis senais butais daugiabučiuose, rajonuose. Kadangi studento kišenė pusiau tuščia, jis renkasi pigiausią butą. O tokio buto virtuvėje visada galima rasti senus sovietinius baldus. Taip pat ir kažką, atvežtą iš kažkur kitur, atvežtą ir paliktą būtent ten. Tai gali būti ir spalvotomis durelėmis spintelės, ir iš kažkur atgabenta lentyna. Ir taburetė, ir kėdė, ir dar koks nors keistas stalas. Studentiškos virtuvės baldai retai kada būna iš vieno komplekto. Jie būna iš keleto skirtingų komplektų, tačiau kartu jie sudaro rinkinius, kurie būna panašūs į kitus studentiškų virtuvės baldų rinkinius.

Iš kur atsiranda netvarka virtuvėje?

Ką bedarysi, studentiškoje virtuvėje dažniausiai išsilaiko netvarka. Šis unikalus reiškinys čia pasirodo nuolat ir pasilieka ilgam. Kaip gi atsiranda jis? O labai paprastai. Kai bute daugiau gyvena žmonių, jie visi naudojasi ta pačia erdve, tais pačiais daiktais. Jeigu tik kas nors kriauklėje palieka nešvarią lėkštę, kas nors kitas jau tą kriauklę traktuoja kaip pilną, todėl iškart dingsta prasmė kažką stengtis labiau negu draugas. Tad ir antrasis žmogus tiesiog į kriauklę įdeda nešvarų indą, užuot jį išplovęs. Taip atsiranda paprasti netvarkos efektai, kartojasi jie grandinine reakcija.

Būtina susidaryti taisykles

Jeigu iš tiesų norite, kad studentiška virtuvė būtų tvarkinga, reikia susidaryti taisykles. Reikėtų susitarti, kada kas valo virtuvę, kurias jos dalis. Kuriuo metu reikėtų šveisti orkaitę, kada reikėtų plauti puodus. Kas atsakingas už šiukšlių nešimą, o kas – už šaldytuvo tvarkymą. Taip pat turėtų būti ir taisyklių rinkinys, numatantis, ko būtent negalima daryti virtuvėje, siekiant išlaikyti tvarką.

Palikite atsiliepimą