Kodėl lęšiai internetu – optimaliausias pasirinkimas taupantiems?

Kontaktiniai lęšiai – sparčiai populiarėjanti korekcinė regos priemonė, vertinama dėl savo universalumo ir patogaus naudojimo. Itin daug užklausų sulaukia ir lęšiai internetu. Skaitmeninėje erdvėje įsikūrusios parduotuvės taupo apsipirkimo laiką ir mažina išlaidas. Be to, čia galima rinktis iš itin plačios kontaktinių lęšių pasiūlos, įsigyti tiek spalvotus, tiek įprastus lęšius, vienadienius, savaitinius ir mėnesinius gaminius.

Kas lemia kontaktinių lęšių populiarumą?

Lęšiai interrnetuTinkamai prižiūrimi lęšiai nekelia jokio diskomforto ir padeda išvengti su akiniais susijusių rūpesčių, pvz., stiklų rasojimo, nosies spaudimo, susiaurėjusio matymo lauko ir t. t. Be to, nepaisant itin plačios akinių dizaino ir stiliaus pasiūlos, daugelis pirkėjų renkasi natūralumą, pirmenybę skirdami išvaizdos nekeičiantiems lęšiams. Tiesa, prieš pasirenkant konkretaus tipo korekcines priemones, būtina pasitarti su akių gydytoju ir atlikti kelis tyrimus.

Nuo ko priklauso kontaktinių lęšių kaina?

Visų pirma kontaktinių lęšių kainą lemia pasirinkto modelio tipas. Lęšiai gali būti įprasti arba spalvoti. Kasdieniam nešiojimui rekomenduojami akių spalvos nekeičiantys gaminiai, nesukeliantys diskomforto ir nekeičiantys regimo vaizdo. Spalvoti lęšiai siejami su ypatingomis progomis, šventėmis ar karnavalu, kuomet norime pagyvinti savo įvaizdį. Verta paminėti, kad šiuo atveju lęšiai grupuojami į dar dvi kategorijas – spalvą paryškinančius ir visiškai ją keičiančius gaminius. Tiek vieni, tiek kiti gali sukelti diskomfortą dėl pakitusios aplinkos. Nors tokių gaminių viduje yra permatoma erdvė, vis dėlto, jei vyzdys išsiplečia, gali pasikeisti aplinkos spalvos.

Itin svarbus aspektas, lemiantis lęšių kainą – lęšių nešiojimo trukmė. Paprastai išskiriami vienadieniai ir mėnesiniai lęšiai. Vienadieniai yra pigesni, vertinant vieneto kainą, tačiau, jei lęšiai nešiojami nuolatos, kaina tampa gerokai didesnė, lyginant juos su mėnesiniais gaminiais. Svarbiausias tokių lęšių privalumas – didesnis laidumas orui ir patogumas (lęšių nereikia valyti ir laikyti skystyje). Jei lęšius ketinate nešioti kasdien, praktiškesnis sprendimas – mėnesiniai lęšiai.

Kur verta apsipirkti?

Kontaktiniai lęšiai parduodami tiek įprastuose optikos salonuose, tiek internetinėje erdvėje. Pastaroji siejama su greitesniu apsipirkimo procesu ir lengvesne paieška (pirkėjas gali lyginti kelias prekes tarpusavyje). Be to, paprastai internetu parduodami gaminiai kainuoja mažiau, nes pardavėjui nereikia samdyti personalo ir mokėti stacionarios parduotuvės mokesčių. Vis dėlto, šis sprendimas rekomenduojamas lęšius turintiems pirkėjams, kurie tiksliai žino, ko nori. Jei šiuo pirkiniu domitės pirmą kartą, rekomenduojame apsilankyti įprastame optikos salone, kur galėsite pasitarti su kvalifikuotais specialistais.

Palikite atsiliepimą