Kaip atrodo profesionali turistinė apranga?

AICProfesionalios turistinės aprangos gamybai naudojamos aukštos kokybės, trinčiai ir aplinkos poveikiui atsparios medžiagos, užtikrinančios drabužių ilgaamžiškumą, patogų dėvėjimą ir maksimalų komfortą. Kad būtumėte tikri rūbų kokybe, rinkitės patikimą pardavėją. Lietuvių įvertinta parduotuvė Armijai ir civiliams siūlo plačią drabužių pasiūlą, atitinkančią individualius keliautojų poreikius, vyrų ir moterų reikalavimus.

Turistinių drabužių skirtumai

Turistinė apranga pasirenkama priklausomai nuo planuojamos kelionės trukmės, jos pobūdžio, oro sąlygų ir keliautojo poreikių. Viena dažniausių pradedančiųjų turistų klaidų – dėmesys drabužių kiekiui, nevertinant jų kokybės. Įprasta į kelioninę kuprinę prisikrauti daugybę drabužių, kurie tik užima vietos, tačiau nesuteikia realios naudos – paprastai tokia apranga yra nepatogi ir nepritaikyta ilgoms kelionėms.

Siekiant realizuoti individualius keliautojų poreikius, turistams siūloma itin didelė drabužių pasiūla: striukės, džemperiai, megztiniai, kombinezonai, kostiumai, kelnės, švarkai, šortai, liemenės, marškiniai, kojinės, pirštinės, kepurės, drabužių komplektai ir speciali neperšlampama apranga. Jei planuojama šalta kelionė, jums reikės termo drabužių, šildančių apatinių ir aplinkos veiksniams atsparių viršutinio sluoksnio rūbų.

Skaityti toliau