Kaip atrodo profesionali turistinė apranga?

AICProfesionalios turistinės aprangos gamybai naudojamos aukštos kokybės, trinčiai ir aplinkos poveikiui atsparios medžiagos, užtikrinančios drabužių ilgaamžiškumą, patogų dėvėjimą ir maksimalų komfortą. Kad būtumėte tikri rūbų kokybe, rinkitės patikimą pardavėją. Lietuvių įvertinta parduotuvė Armijai ir civiliams siūlo plačią drabužių pasiūlą, atitinkančią individualius keliautojų poreikius, vyrų ir moterų reikalavimus.

Turistinių drabužių skirtumai

Turistinė apranga pasirenkama priklausomai nuo planuojamos kelionės trukmės, jos pobūdžio, oro sąlygų ir keliautojo poreikių. Viena dažniausių pradedančiųjų turistų klaidų – dėmesys drabužių kiekiui, nevertinant jų kokybės. Įprasta į kelioninę kuprinę prisikrauti daugybę drabužių, kurie tik užima vietos, tačiau nesuteikia realios naudos – paprastai tokia apranga yra nepatogi ir nepritaikyta ilgoms kelionėms.

Siekiant realizuoti individualius keliautojų poreikius, turistams siūloma itin didelė drabužių pasiūla: striukės, džemperiai, megztiniai, kombinezonai, kostiumai, kelnės, švarkai, šortai, liemenės, marškiniai, kojinės, pirštinės, kepurės, drabužių komplektai ir speciali neperšlampama apranga. Jei planuojama šalta kelionė, jums reikės termo drabužių, šildančių apatinių ir aplinkos veiksniams atsparių viršutinio sluoksnio rūbų.

Rinkdamiesi drabužius, nepamirškite, kad labai svarbu aksesuarai ir detalės. Jei žiemos žygyje norite jaustis šiltai ir patogiai, jums reikės ne tik profesionalių termo drabužių ar šiltos striukės. Neišsiversite ir be kokybiškų pirštinių, kepurės bei kojinių. Ir priešingai – jei keliaujate vasaros metu, jums reikės efektyviai prakaitą garinančių drabužių, kurie nevaržys jūsų judesių ir nekels diskomforto. Ilgai kelionei reikės patikimo galvos apdangalo, kokybiškų batų. Apskritai, kokybiška turistinė avalynė yra vienas svarbiausių įsimintinos, lengvos ir malonios kelionės rodiklių. Batai pasirenkami, atsižvelgiant į kelionės trukmę ir jos pobūdį (pvz., ar ketinate keliauti tvarkingu keliu, ar akmenuotais ir sunkiai įveikiamais takais), taip pat – oro sąlygų (vasaros kelionėms rekomenduojami lengvi ir orui laidūs batai, žiemos išvykoms – drėgmės ir šalčio nebijanti avalynė).

Stilius vs. kokybė

Nors negalime paneigti stiliaus svarbos, turistiniai drabužiai visų pirma turi būti patogūs ir atitinkantys konkrečios kelionės sąlygas. Atsakingai rinkitės drabužių dydį. Laisvi rūbai negalės užtikrinti pageidaujamo komforto, neapsaugos nuo šalčio ir vėjo, o aptempti rūbai spaus ir varžys jūsų judesius. Skirkite laiko drabužių pasimatavimui. Įsitikinkite, kad rūbai atitinka visus jūsų lūkesčius. Rekomenduojame į kelionę imti tik išbandytus ir bent kelias valandas panešiotus drabužius. Visais atvejais rinkitės patikimus gamintojus, siūlančius aukščiausią kokybę ir profesionalumą. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su parduotuvės konsultantais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus.

Palikite atsiliepimą