Pigių kreditų paieška: kaip ir kur?

Kreditai jau yra nebeatsiejami nuo mūsų išgyvenimo. Šimtai tūkstančių žmonių ieško kur galėtų gauti kreditą geromis sąlygomis. Būtent tiek žmonių mūsų šalyje turi įsipareigojimų kreditoriams. O atsiminti reikėtų dar ir tai, kad tarp tų žmonių tikriausiai didžioji dalis turi bent kelis įsipareigojimus ir dažniausiai – keliems skirtingiems kredito davėjams. Taip atsirado ir pasiūla, ir poreikis paskolų refinansavimui, nes tokioje padėtyje atsidūrusiems žmonėms, kažkokios formos finansinė pagalba yra reikalinga. Kreditų pas kelis davėjus prisikaupia ne šiaip sau…

Greitieji kreditaiO kiek kredito davėjų konkuruoja vienas su kitu? Apie dešimt didžiausių, tačiau pridėjus smulkesnius kreditorius kartu su kredito unijomis, kurios irgi išduoda panašios apimties ir paskirties kreditus, sąrašas pailgėja iki šimto. O dabar pagalvokite: jei jūs esate paprastas žmogus, kuriam reikia kredito, kaip jums išsirinkti pigiausią iš jų? Nejaugi turėsite tiek laiko, kad eitumėte per kiekvieną iš kreditorių ir lygintumėte siūlomas paskolų sąlygas? Problema čia ne tik ta, kad toks palyginimo procesas užima daug laiko. Tam reikia dar ir išmonės bei žinių, nes ne visa kreditorių pateikiama informacija taip jau lengvai suvirškinama: reikia žinoti kas yra palūkanos, kas tie BVKKMN, MPN, BVKGMS ir t.t.

Bet skolintis iš bet kur irgi nesinori. Taip sutaupytum laiko, bet prarastum pinigus, nes vargu ar pataikytum ant pigiausio kredito. Atrodytų, kad išeities nėra ir jei nori taupyti pinigus, teks paskirti daug laiko. O jei nori taupyti laiką, teks skolintis bet kaip. Kaip sako liaudies išmintis: laikas – pinigai. O baisu net pagalvoti, kad žmonės nematydami prasmės gali net nesismulkinti ir skolintis bet kur ir bet kaip. Bet juk palūkanų tarp skirtingų kredito davėjų skirtumas gali būti toks, kad susiveda ir iki kelių šimtų eurų, priklausomai nuo sumos, kurią skolinatės! Ar tai – ne pinigai?!

Laimei, kad šiai problemai sprendimas yra daug paprastesnis nei įsivaizduojate. Yra tokių visų kreditorių pasiūlymus apjungiančių internetinių svetainių paslaugos, kaip antai puikipaskola.lt (kuri yra ko gero geriausiai žinoma šio žanro paslaugų tiekėjas), kur jūs galite tiesiog vienoje vietoje, tiesiai priešais save matyti visus skirtingus kredito pasiūlymus kaip ant savo delno. Jei norite juos palyginti – visa informacija tiesiai prieš jus. Jei nori patikrinti informaciją – nuorodos pas kreditorius irgi ten pat. Jei nusprendžiate, kad greitasis kreditas jums tinka – užtenka paspausti nuorodą ir atsidursite ten, kur reikia. Taip pigiausi greitieji kreditai pasidaro tik ranka prieinami. Todėl puikipaskola.lt ir panašios internetinės svetainės sėkmingai veikia: jos užpildo svarbią nišą ir todėl jų pagalba pigaus kredito paieška užtrunka maximum kelias minutes.

Palikite atsiliepimą