Jaukių dovanų artimiesiems sąrašas

DovanosKokios dovanos galėtų geriausiai tikti Jums ir Jūsų artimiesiems, artėjant šventėms? Įsivaizduokite, už lango siaučia pūga, bet žvarbus vėjas jums nė motais. Jūs čia, jums taip gera, nes su jumis – jūsų šeima, o dar ir be galo laiminga. Kodėl? Nes prasideda dovanų dovanojimo metas… O ką dovanosite? Šis vaizdas jus nukelia į ateitį, kada dovanas, be abejo turėsite. Bet galbūt jums vertėtų apie dovanas pagalvoti iš anksto? Taip ir padarykite.

Puodeliai

Vienas iš dalykų, kurį galima dovanoti visų švenčių proga – tai jaukus arba elegantiškas puodelis. Porcelianas yra Kinijos auksas, tačiau dabar mes jį galime su geriausiais jausmais dovanoti brangiems žmonėms. Taip pat brangus ir geras dalykas yra ir geras dizainas. Jis pamatuojamas kiekvieno asmeniniu skoniu. Tad, jeigu tikrai norite turėti gražų bei gerą puodelį, išrinkite jį ir padovanokite sau arba brangiam žmogui.

Indų rinkiniai

Jeigu norite dar daugiau praktiškumo ir šio to didingesnio – pirkite visą indų rinkinį. Dabar yra artėjant šventėms elektroninėse parduotuvėse tokių gerų pasiūlymų, kad tikrai išsirinksite. Klasikinis arbatos gėrimo servizas susideda iš puodelių ir lėkštučių. Keramikiniai šaukšteliai, dubenėliai sriubai – tai dar viena puikaus rinkinio idėja.

Minkšti ir šilti dalykai

Aišku, artėjant šventėms reikia nepamiršti ir, kokios tai šventės artinasi. O tai juk – gražiausios metų šventės. Mūsų visų laukiamos Kalėdos, Nauji metai ir kitos gražiausios šventės. Tada bus šalta, snigs. Norėsis dar daugiau jaukumo ir šilumos. Tad ir dovanokite tokius dalykus, kurie suteiktų šiuos puikius jausmus. Visų pirma – jaukus megztukas ir pirštinės. O gal kepurė ir šalikas. O gal – šiltas ir pūkuotas pledas, į kurį įsisupus bus taip gera žiemos vakarą sėdėti su šiltu puodeliu rankose. Tai bus nuostabi dovana kiekvienam, kas norės pajusti vakaro šilumą, jaukumą ir grožį.

Vaikams būtinai dovanokite minkštas šlepetes, minkštus pliušinius žaislus, kurie dabar būna tokie švelnūs, kad ir suaugusieji mielai juos glostytų ir pasiimtų savo mėgstamiausią meškutį į lovą. Jaukumą iš tiesų reikia skleisti per kiekvieną smulkmeną, jeigu norite per šventes pamaloninti brangius žmones. Tad nepamirškite ir, kaip įpakuosite savo dovanas. Be to, galite jas ir specialiai pakvėpinti su kvepalais ar kvapiuoju vandeniu, o šį taip pat galite dovanoti. Idealus dovanos komplektas: kvepalai, vienas šiltas megztas daiktas ir gražus kalėdinis puodelis.

Palikite atsiliepimą