Ką reikia žinoti planuojant nuomotis baidares Vilniuje?

Plaukimas baidarėmis daugeliui atrodo viliojanti pramoga, todėl vis daugiau žmonių nusprendžia pasinaudoti baidarių nuoma Vilniuje. Planuojant tokias pramogas randamas labai didelis pasirinkimas, todėl rinktis iš ko tikrai yra. Ką reikia žinoti, jei nusprendėte nuomotis baidares?

BaidarėsPirmiausia ką reikia padaryti visiems, kurie nori plaukti baidarėmis, tai išsirinkti maršrutą ir nuomotoją. Pavyzdžiui, baidarių nuoma Vilnele siūloma skirtingų nuomotųjų. Jums reikia pasirinkti labiausiai tinkamus. Pagal ką rinktis, priklauso nuo individualių kriterijų, kurie svarbūs. Pavyzdžiui, vieniems bus svarbi kaina ir jie rinksis pagal kainą, kurią pasiūlys nuomotojas. Kitiems svarbu bus tinkama data, kuomet gali plaukti, juk dažnai nutinka taip, kad norimą dieną nėra laisvų baidarių, todėl tenka ieškoti kito nuomotojo, kuris tuo metu turi laisvų baidarių. Kiekvienas turi pagalvoti, kas jam svarbu ir rinktis, nes gal kažkam bus svarbesni atsiliepimai, todėl jis ieškos kitų žmonių, kurie jau plaukė baidarėmis atsiliepimų ir pagal tai pasirinks tinkamą nuomotoją. Renkantis ne mažiau svarbus yra maršruto pasirinkimas. Dauguma baidarių nuomotojų siūlo tuos pačius maršrutus, tačiau jie gali šiek tiek skirtis arba gali būti pasiūlytos skirtingos nakvynės vietos. Į tai taip pat derėtų atsižvelgti, ypač, jei planuojate plaukti ilgiau, nei vieną dieną.

Planuojant plaukimą baidarėmis turite pasirinkti tinkamą datą. Tiesa, geriausia, kai plaukimo data rezervuojama iš anksto. Ypatingai didelis susidomėjimas būna vasaros laikotarpiu, kitu metų laiku – šventinėmis dienomis. Žinoma, ne visi maršrutai tinkami plaukimui žiemos ar pavasario laikotarpiu, tačiau dauguma upių yra tinkamos plaukimui. Apie tai galite daugiau sužinoti pas baidarių nuomotojus. Šiuo metu baidarių nuoma Vilniuje siūloma rinktis visais metų laikais, tik reikėtų atsižvelgti į tuo metu vyraujančius orus, kurių suplanuoti negalima.

Ką reikia žinoti apie baidarių nuoma Vilnele? Pirmiausia reikia žinoti, kad galimi skirtingos trukmės plaukimai. Jums reikia peržiūrėti pasiūlymus ir pasirinkti tinkamiausią. Pavyzdžiui, trumpas maršrutas, kuris tiks norintiems pamatyti gražias vietas, tačiau neužtrukti daug laiko – Belmontas – Baltasis tiltas. Plaukimo trukmė bus apie 2,5 val. Norintys išbandyti jėgas ilgesnės trukmės plaukime, gali rinktis plaukimą nuo Lavoriškių iki Naujosios Vilnios. Toks plaukimas truks ilgiau – apie 8 valandas. Tai yra vienos dienos plaukimai, apie kuriuos galite daugiau sužinoti pas baidarių nuomotojus. Taip pat galima rinktis dviejų dienų plaukimą. Pasirinkti reikia labiausiai norimą išbandyti maršrutą.

Palikite atsiliepimą