Limfodrenažinis masažas – kas tai?

MasažaiJei jaučiatės nuvargęs, „nešvarus“, nuolat nesijaučiate taip, jog į klausimą „kaip jautiesi?“ galėtumėte atsakyti „ačiū, labai gerai“, tačiau jokių diagnozuotų sveikatos sutrikimų neturite, didelė tikimybė, jog jūsų organizmo limfinė sistema yra nusilpusi ir nefunkcionuoja taip, kaip turėtų.

Limfinė sistema dažnam gali atrodyti kaip nesuprantamas žmogaus organizmo darinys. Iš tiesų tai yra ne kas kita, kaip junginys tarp kraujo ir audinių ląstelių. Ją būtų galima palyginti su filtru – visos blogybės patenkančios į organizmą yra išvalomos būtent limfinės sistemos. Nenuostabu, jog jos darbą sutrikdyti yra nesudėtinga, ypač jei nepropaguojate labai sveiko gyvenimo būdo. Ar žinote, koks yra pats geriausias būdas palaikyti limfinės sistemos funkcionavimą? Visiškai teisingai, tai limfodrenažinis masažas. Limfodrenažiniai masažai Klaipėdoje atliekami įvairaus amžiaus žmonėms, kainuoja pakankamai nedaug, tačiau gali suteikti itin pastebimą sveikatos pagerėjimą.

Jei galvojate, jog tai yra tiesiog paprastas masažas, labai klystate, kadangi tai ne kas kita kaip gydomasis masažas. Jis suaktyvina kraujotaką, padeda lengviau pašalinti toksinus, pagerina tiek ir emocinę, tiek ir fizinę savijautą.

Kaip pasiruošti limfodrenažiniui masažui?

Kadangi jau išsiaiškinome, jog tai nėra tiesiog įprastas klasikinis, o gydomasis masažas, šiam procesui reikėtų atitinkamai pasiruošti. Visų pirma turėtumėte suprasti, jog vieno seanso šiam masažui tikrai nepakaks. Reikia viso seanso, jog galėtumėte iš tiesų pajusti teigiamus pokyčius. Rekomenduojame startuoti su bent 2-3 masažų sesijomis, išdėstytomis savaitės ar kelių savaičių intervalais. Taip pat turėtumėte atlikti ir namų darbus – prižiūrėti savo mitybą, stengtis išsivalyti iš vidaus. Kaip tai padaryti? Kad ir kaip banaliai skambėtų, gerkite daugiau vandens. Būtent vanduo padeda valyti organizmą ir išplauti visus toksinus bei nereikalingas medžiagas. Taip pat stenkitės valgyt mažiau riebaus maisto, ribokite cukraus vartojimą. Valydami organizmą savo dietą turėtumėte optimizuoti taip, jog didžiąją jos dalį sudarytų daržovės, vaisiai, riešutai ir pan. Jei tik galite, atsisakykite ar apribokite mėsos suvartojimą, ribokite ir pieno produktus. Taip padėsite sau ir savo limfinei sistemai.

Verta paminėti, jog limfodrenažinis masažas gali būti naudingas ne tik jūsų organizmui ir tam, kaip atrodote, bet ir jūsų išvaizdai. Su LPG aparatu atliekamas masažas yra itin efektyvus būdas atsikratyti celiulito ir sumažinti riebalus. LPG procedūra Klaipėda yra būtent tai, ko jums reikia, jei kompleksuojate dėl to, kaip atrodo jūsų oda. Nereikės laukti ilgai tam, jog pamatytumėte akivaizdžius rezultatus.

Palikite atsiliepimą