Mašinos nuoma filmams

Vienas smagiausių mašinų nuomos užsakymų tokioms įmonėms kaip www.turbonuoma.lt turėtų būti automobilių nuoma filmų filmavimui. Gal dažniau prireikia reklamos filmavimams, tačiau tikrai gali prireikti ir filmui. Kodėl tokių paslaugų žmonėms visgi prireikia?

Veiksmo filmams

Taigi, ilgalaike automobiliu nuoma yra dalykas, kuris realiai gali pasitarnauti veiksmo filmuose. Filmavus visuomet stengiamasi padaryti kuo greičiau, nes kiekviena diena su visais darbuotojų atlyginimais, visa nuomota technika kainuoja itin brangiai. Tačiau šiaip ar taip, filmai filmuojami ilgiau nei trunka vienas vestuvių savaitgalis, kurio metu mašinos ir tai prireikia tik vienam pravažiavimui. Veiksmo filmams, kuriuose mašinos susprogdinamos, dažniausiai panaudojami specialieji efektai, tačiau vis tiek tas dalykas gali įvykti ir su realia mašina, tačiau tuomet jau, žinoma, nebe su nuomota. Visgi filmams reikia gerų mašinų sukuriant mafijos, gaudynių kelyje, prabangaus gyvenimo ir pan. įspūdį.

Senoviniams filmams

NuomaKlasikinių filmų filmavimas su senovine aplinka visada yra kažkas, kas itin paglosto mums visiems akį. Smagu žiūrėti, smagu dairytis į tokius filmus, sakyti, kaip seniau viskas buvo gražu. Kuriant vintažinę aplinką, nuomojami kostiumai, siuvamos dekoracijos, pasirenkami miestų senamiesčiai, ieškoma tinkamos architektūros interjero, perkami ar skolinami senoviniai baldai ir pan. Ir žinoma – nuomojami automobiliai. Kuo senesnio reikia, tuo brangiau kainuos. Kartais prireikia tik trumpam, kelioms scenoms. Tačiau štai, jeigu filmas bus labai sėkmingas, galbūt tie, kas nuomojo mašinas, amžinai galės reklamuoti savo firmą kaip tą, kurios mašinoje sėdėjo įžymus aktorius, o gal net tokią mašiną vėliau atiduos filmo muziejui. Seniausi galbūt 1930 – ųjų juodi žvilgantys "Fordai". Ne tokie seni, bet vis dar klasikiniai, vintažiniai – tokie, su kuriais būdavo važinėjama prieš 50 metų. Tokius dažnai mėgsta išsinuomoti ir jaunavedžiai savo vestuvėms.

Filmavimo technikai vežioti

Dar vienas automobilio tipas, kurį prireikia nuomotis – mikroautobusiukai ir kiti talpūs automobiliai. Jų nuoma gali padėti susigabenti visą filmavimo, apšvietimo, garso aparatūrą. Taip pat ir reikalingas dekoracijas, baldus. Visa tai gali būti atvežama ir pigiau, ir brangiau, priklausomai nuo esamo filmo biudžeto.

Žmonėms

Kviestiniams aktoriams vežti gali prireikti išnuomoti ir prabangesnę mašiną, na o paprastesniems planetoms gyventojams rinka ir mikroautobusiukai. Filmavimo grupei gali tikti didesni autobusai, jeigu vyksta filmavimas kažkokioje specialioje aplinkoje, o grupės nariai galbūt yra apsigyvenę kažkur už keliolikos kilometrų esančiame viešbutyje ar kempinge. Tad kinui nuomotis automobilius reikia gana dažnai.

Palikite atsiliepimą