Nauja paslauga keičia taksi populiarumą

Nuomos paslaugosPastaruoju metu ir mūsų šalyje nekyla protestai ir pasipiktinimai taksi įmonių atstovų dėl naujai atsiradusios keleivių vežimo paslaugos. Taksistai teigia, kad jiems kai kuriems net būtina auto nuoma, kad tie automobiliai atitiktų aukščiausio lygio reikalavimus, būtų naujesni ir tvarkingi, o su naująja Uber paslauga, kiekvienas žmogus gali be jokių reikalavimų tiesiog važiuoti su kitais.

Kodėl žmonėms tai patinka

Kaip ir mikroautobusų nuoma, kai tu salone renkiesi labiausiai patinkantį, taip ir Uber paslauga leidžia žmonėms turėti savo pasirinkimus ir žinoti, už ką moki. Daug žmonių, kurie naudojasi taksi paslaugomis, lieka nepatenkinti, kadangi jiems tenka važiuoti tokiu taksi automobiliu, kokį jiems atsiunčia. Jiems nebūtinai patinka taksistai, ypač tie, kurie atrodo kažkokie agresyvūs, netvarkingi. Juk, gerai pagalvojus, jie nieko daugiau galbūt nemoka, dėl to ir dirba tokį darbą, taigi miesto žmones gąsdina savo prastu skoniu ir žema kultūra. O štai tie, kas važiuoja su pakeleivingomis mašinomis, gali pasidžiaugti, kad gal juos veža kokios kompanijos direktorius ar šiaip kažkoks įdomų darbą dirbantis malonus žmogus. Taigi, su šia paslauga žmonės greitai, patogiai, saugiai ir maloniai pasiekia reikiamą tašką. Tai itin veiksminga didesniuose miestuose, kur žmonės turi labai daug mašinų ir itin dažnai sėdi automobiliuose po vieną bei taip sudaro mašinų kamščius. Na, ir žinoma, tai yra daug pigiau. Kadangi pavežantis žmogus jau ir taip važiuoja dėl savęs, tai jis iš tavęs paima tik labai nedidelį mokestį, kitaip, nei taksi.

Kodėl nepatinka taksistams

Suprantama, tokia keista auto nuoma sudaro didelę konkurenciją taksi įmonėms. Iki šiol joms tekdavo konkuruoti tik su nuosavo transportu, viešuoju transportu ar kokia nors mikroautobusų nuoma. Dabar jų darbą pagriebia ši nauja paslauga. Ji iš tiesų yra labai panaši būtent į taksi darbą, ir taksistams nebelieka nieko kito, tik protestuoti. Juo labiau, kad jie žino: jie turi praeiti tam tikrus testus, gauti taksisto pažymėjimą, turi sertifikuoti savo automobilį, kad jis praeitų normalius reikalavimus, jie net negali stoti tam tikrose zonose prie oro uosto. Tačiau Uber paslaugos naudotojams negalioja jokios šios priemonės, jie tiesiog su geresnėms mašinom šiaip paveža žmones, ir taupantiems tai iškart tampa geru būdu pasivažinėti pigiau. Turint omeny, kad po euro įvedimo žmonės tikrai taupo, tai ir su šia paslauga jie mielai susipažįsta bei nori ja naudotis.

Palikite atsiliepimą