Renkamės baldus: odiniai ar audinio?

Odinė sofa svetainėjeSvetainės traukos centras – sofa. Vis dažniau pasirenkami kokybiški odiniai baldai, tačiau nelieka pamiršti ir audiniu aptraukti baldai. Kaip pasirinkti teisingai? Tam būtina žinoti pagrindinius odos ir audinio privalumus ir trūkumus.

Renkantis baldus reikia nepamiršti, kad jie turi būti ne tik gražūs. Labai svarbu, kad baldai derėtų prie esamo interjero. Tai reiškia, kad turi derėti jų spalva su toje patalpoje stovinčiais baldais, esančiomis sienų ir grindų spalvomis, ir pan. Taip pat reikėtų atsižvelgti, koks baldų stilius vyrauja toje erdvėje. Visa tai reikalinga tam, kad interjero stilius būtų vientisas.

Renkantis audiniu aptrauktus baldus pirkėjas turi dideles galimybes pasirinkti iš daugybės audinių, spalvų ir raštų. Jūs galėsite rinktis paprastą audinį arba išsirinkti įmantrų, kurį pritaikysite net ir prabangiam interjerui. Tai ir yra didžiausias privalumas, kurį įvardina tiek pirkėjai, tiek ir pardavėjai. Turint gausų pasirinkimą, galima lengvai pritaikyti prie kitų baldų ir sukurti reikiamą interjerą. Kitas ne ką mažesnis privalumas – komfortas. Sėdėti ant minkšto audinio yra labai malonu. Pakalbėjus apie didžiausius privalumus reikia paminėti pagrindinius trūkumus. Jei pasirinksite audinį, tai jums nuolat reikės jį valyti. Labai gaila, bet audinys greitai išsitepa, yra apliejamas įvairiais skysčiais (daugiausia žalos padaro raudonas vynas ir kava), turint augintinių gali į audinį įsigerti specifinis gyvūnų kvapas. Tai esminiai trūkumai. Žinoma, šiuo metu yra daug valymo priemonių, kurios palengvina priežiūrą. Priklausomai nuo audinio sudėties ir tekstūros yra pasirenkamos skirtingos valymo ir priežiūros priemonės. Be to, galima atlikti ir cheminį baldų valymą. Vis dėl to, tokia priežiūra reikalauja papildomų investicijų ir laiko.

Nenorintys turėti bėdų su sudėtinga audiniu aptrauktų baldų priežiūra ieško alternatyvų. Puiki alternatyva – odiniai baldai. Didžiausias privalumas susijęs su išvaizda. Tokie baldai atrodo labai prabangiai. Jie tarsi spinduliuoja elegancija. Jeigu kuriate prabangų interjerą ar norite minimalistinio stiliaus, tai tokie baldai jums puikiai tiks. Verta paminėti ir svarbų patarimą visiems, kurie svarsto apie odinių baldų įsigijimą. Jei labai gražiai atrodo didelėse patalpose, kuriose ne tik daug vietos, bet ir yra aukštos lubos. Pavyzdžiui, labai mažoje svetainėje, kurioje žemos lubos ir daug kitų baldų, odinė sofa neatrodys nei įspūdingai, nei prabangiai. Dar vienas privalumas – lengva priežiūra, ypatingai paprasta nuvalyti dulkes, nešvarumus ar skysčius. Trūkumas – didelė kaina, tačiau ji atsiperka dėka ilgo naudojimo ir paprastos priežiūros.

Palikite atsiliepimą