Akių dažymosi pamokėlės

KosmetologijaPopuliariausias akių makiažo hitas – akių kontūravimas. Šiuo metu microblading London yra viena daugiausiai dėmesio susilaukiančių paslaugų, ir žinoma, ne be reikalo. Tiems, kas nežinojote, keletas patarimų, kaip sukurti geriausią eyebrow makeup, kaip išpuoselėti ir antakius, ir akių vokus, kaip sukurti pritrenkiantį žvilgsnį.

Kontūravimo paslaptys

Pastaruoju metu būtent dėl akių ir viso veido kontūravimo daugybė makiažą besidarančių merginų tiesiog eina iš proto. Labai galvoti daug apie tai nereikia – pasižiūri kokį nors Youtube akių dažymo kursą, ir jau žinai, kaip kontūruoti akis, kad šios atrodytų tikrai puikiai. Taigi, tam, kad kontūravimo paslaptys būtų įmintos, tereikia žiūrėti pamokėles. Jose esmė tokia: tam tikras vietas veide galima dažyti keliais tonais šviesesne pudra, tuomet tos vietos vizualiai išryškėja ir padidėja. Tarkime, vietos aplink akis išdidina akių įspūdį, o vietos aplink lūpas – išdidina lūpų įspūdį. Taip vykstakontūravimas. Tačiau priešingai veikia tamsios spalvos, nes jos gali pagilinti, paslėpti ir gilyn įleisti kai kuriuos bruožus.Pavyzdžiui, skruostikaulius ar itin apvalaus veido kraštus. Makiažas kontūruojant veikia kaip skulptūra, sukuriant 3D įspūdį.

Antakių jėga

Dar viena šių dienų tendencija – labai išraiškingi antakiai. Jie taip pat yra dalis gilaus ir įspūdingai atrodančio žvilgsnio, tačiau kartu jie suteikia ir labai daug charakterio visam veidui. Antakius geriausiai dažyti cheminiu būdu, tada skusti ir pešioti, formuojant tam tikrą trafaretą. Galiausiai reikia juos tolygiai padažyti pieštuku, paaštrinant kampučius, prailginant antakį ir kitaip koreguojant formą. Tam, kad antakiai nesiveltų, galima juos sušukuoti bei vėliau panaudoti ir kokį nors stipresnį formavimo būdą, pavyzdžiui, laką arba želę.

Kerintis žvilgsnis

O kaip sukurti būtent tą kerintį žvilgsnį, kurį pamačius negali atsilaikyti? Tam reikės keleto priemonių. Pirmiausiai turi eiti pagrindas ant visos odos, kuris greičiausiai ir bus kreminė pudra, sausa pudra ir visos kitos pudros. Tada, kai visas veidas bus iškontūruotas ir padengtas pudra, reikia dėti šešėlius. Geriausia, jeigu nuo vidinio akies voko kampučio pereis šviesi spalva į tamsią – tamsioji bus išorinėje voko pusėje. Tada ant viršaus reikia dėti kontūrinį pieštuką arba piešti liniją su plunksnele. Ši dalis akiai gali suteikti nepaprasto žavesio, nes galima tokiu būdu suformuoti visiškai skirtingas akies formas. Galiausiai tai padarius yra dažoma tinkamu pagal paskirtį akių tušu: ilginančiu, tankinančiu arba tiesiog atspariu vandeniui.

Palikite atsiliepimą