Ar būtina mėgti vaikus?

Vaikų priežiūros paslaugosKai man gyvenant Anglijoje pasiūlė dirbti childminder in Enfield, aš šiek tiek sutrikau. Ar tikrai buvau kur nors minėjusi, kad ieškau auklės darbo, kad ieškau darbo apskritai, ir kad man patinka vaikai? Neprisimenu to. Kai paklausiau, kodėl būtent mane mato kaip nurseries in Enfield, gavau atsakymą, jog taip tiesiog pagalvojo. „Mespagalvojome, kad tokia jauna, linksma ir protinga mergina, mėgstanti vaikus, galėtų būti puikia auklė“. Aš paklausiau, kodėl daroma prielaida, jog mėgstu vaikus. Man atsakė klausimu: „Kaip jūs galite nemėgti vaikų?“. Tai mane taip sutrikdė, kad nusprendžiau parašyti šį įrašą. Nemėgti vaikų yra tokia pati pozicija, kaip ir nemėgti kokių nors kitų dalykų. Esame labai liberalūs ir visi turi teisę pasirinkti, ką mėgti, ko ne, todėl labai keista, kad kažkas mano, jog vaikai yra visuotinis gėris, ir jie būtinai turi būti mėgiami, ir net yra neįtikėtina, kad kažkas jų nemėgtų. Gali būti, kad turint savo vaikų tu juos mėgsti, nes jie turi tavo genus, tačiau tai nereiškia, kad turi mėgti vaikus apskritai. Kodėl aš nemėgstu vaikų?

Nuolatinis triukšmas

Turiu labai jautrią klausą ir visada miegu su specialiomis ausinėmis, nes net musės skraidymas gali išbudinti. Gal kažkada galėjau tapti kompozitore, bet ja netapau, taigi tapau tik paranojike, kuri nuolat bando išvengti garsų. Štai dėl ko nemėgstu vaikų – jie yra tiesiog garsų mašinos, arba nuolat kalbančios, arba verkiančios.

Neišsivystę padarai

Kita priežastis, dėl ko negarbinu vaikų, tai dėl to, kad juos traktuoju tiesiog kaip ne visai išsivysčiusius individus. Jie juk yra žmonės, kurių smegenys kol kas labai mažos. Tai, kuo daugelis žavisi ir vadina „nekaltumu, tyrumu“, man atrodo tiesiog žinių ir patirties stygius, taigi, kvailumas.

Bloga aura: mamos

Dar viena iš priežasčių, kodėl vaikai man nelabai patinka, tai jų mamos. Sutikime, dauguma žmonių pasaulyje nėra labai protingi, o ir tam, kad pasidarytum vaiką, jokių proto pastangų nereikia. Taigi, juos gali turėti bet kas. Taigi, gali būti, kad daug mamų man nepatinka. Jos su vaikais elgiasi labai kvailai, nes kalba labai minkštu balseliu lyg animacinių filmukų personažai, arba labai ant jų šaukia bei žemina. Tai man yra nemaloni aplinka, todėl pavyzdžiui į kavines, kuriose matau sėdint net kelias mamas su vaikais, dažniausiai neužeinu. Vaikai, kitaip tariant, gali būti lydimi mamų, kurios gali nepatikti.

Palikite atsiliepimą