Ar tikrai darbas užsienyje leis grąžinti skolas?

Jeigu emigravote visai neseniai, tai kreditai dirbantiems užsienyje bus suteikti. Kadangi jūsų lietuviška banko sąskaita dar veikia, jūsų numeris telefono taip pat, visi kiti dalykai yra lietuviški. Ir jūs pats – lietuvis. Svarbu atitikti kitus reikalavimus, tokius kaip oficialių pajamų turėjimą. Tačiau kartais žmonės skolinasi, svajodami apie gyvenimą užsienyje per daug karštligiškai, tikėdamiesi, kad ten iškart viskas bus auksu klota, ir taip deja nebūna.

Užsienis – nebūtinai svajonių rojus

Kreditavimo pasiūlymaiTaigi, pirmiausia kreditai dirbantiems užsienyje būna imami dar prieš išvažiuojant. Žinoma, žmonės turi galimybę ir nesiskolinti, tai būna jų asmeninis sprendimas. Pavyzdžiui, galima būtų važiuoti su senomis „tašėmis“ ir įsidėjus savo senus batus, daiktus namų apyvokai, rūbus. Tačiau kažkodėl emigruojant pirmą kartą gali norėtis nusipirkti naujus batus, naują paltą ar naujus indus, ir tai vežtis. O juk viskas kainuoja, net ir nauja tašė ir lagaminas. Taigi, tai nusipirkus galima keliauti ramiai ir žinant, kad greitai pirkti nereikės. Tačiau kyla klausimas, ar tikrai viskas taip gerai ir bus? O gal užsienis nėra toks svajonių rojus, kada galvoji apie jį kaip apie vietą, kurioje bus daug sunkumų ir problemų. Kas žino, ar tikrai rasi darbą, ar galėsi taip lengvai viską grąžinti, ką dabar lengvai skoliniesi? Deja, daug kam yra patogiau negalvoti apie blogiausią variantą, apie tai, kad kas nors nesisektų, todėl ir skolinamasi drąsiau.

Skolintis reikia taip pat atsargiai, kaip ir Lietuvoje

Iš esmės, turėtų galioti ta pati žvirblio rankoje ir briedžio lankoje taisyklė. Skolinantis Lietuvoje mes stengiamės neperžengti realiai mūsų planuojamų ribų, žinome, ką galėtume lengvai padengti, o ko ne. O štai skolinantis Lietuvoje, planuojant išvykti, galima kad ir didžiausią kreditą pasiimti, nes galvojama, kad greitai pinigais tiesiog ims lyti.

Skolintis reikia tik tada, kai būtina

Tačiau turėtų galioti tokios pačios taisyklės, kada skolinamasi tik tada, kai yra būtina. Pavyzdžiui, jeigu kitu būdu negalite nusipirkti kelionės bilieto. Arba, jeigu nežinote, kaip sumokėti nuomą svetimoje šalyje, pačioje pradžioje. Tai tikriausiai yra tokie dalykai, apie kuriuos vertėtų pagalvoti nuolatos, siekiant sukurti pagrįstą ir protingą skolinimosi pagrindą.

Turėti ribas: paskolų, buvimo užsienyje irgi yra sveikintina. Ribos mus išlaisvina, nes tik tarp ribų būdami mes galime sutelkti visas savo jėgas ir padaryti kažką iki galo gerai, pilnai žinodami, ko mes siekiame.

Palikite atsiliepimą