Kaip pakuoti daiktus plaukiant baidare

Tikras vasaros malonumas ir aktyvus poilsis Lietuvoje yra baidarių nuoma. Tai labai populiari pramoga, nes turime daug upių, gerai tinkančių plaukimui baidarėmis. Be to, ši paslauga pigiai kainuoja, baidarių nuomos kaina svyruoja nuo kelių iki keliolikos eurų žmogui per dieną, todėl paplaukioti gali kiekvienas. Jeigu plaukiate pirmą kartą, sužinokite, kaip kokybiškai susidėti daiktus. Taip, kaip skrendant lėktuvu tenka galvoti apie tinkamą bagažo sudėjimą, taip ir plaukiant baidare reikia taikyti specialią techniką.

Kur laikysite daiktus – priklausys nuo baidarės tipo

Baidarės nuomaiVisų pirma, baidarių nuoma gali suteikti skirtingas valtis. Kai kuriose bus įrengtos specialios sandarios dėžės, kurių viduje bus galima laikyti daiktus. Tos saugyklos bus šalia sėdinčių žmonių, abiejuose baidarės galuose. Tada bus daug patogiau viską laikyti, žinant, kad niekas neiškirs iš valties, net jai ir apvirtus, be to, bus mažesnė sušlapimo tikimybė. Jeigu taip yra, kad gavote valtį be specialių dėklų, tuomet supakuotus daiktus stenkitės laikyti po suoliuku, kad ten daiktai bent kažkiek įsitvirtintų. Be to, geriausia viską laikyti viename bendrame dideliame maiše, o jame jau gali būti viskas išskirstyta ir į mažesnius.

Drabužiai – į plastikinius maišus

Tikriausiai kiekvienas, kas užsiima baidarių nuoma, žino, kad žmonės pasiima drabužių į kelionę. Tai normalu, kadangi plaukiant baidare reikia turėti atsarginių rūbų, jeigu tie dėvimi sušlaptų. Nieko gal baisaus, jeigu karštos dienos pabaigoje sušlampa rūbai. Tai nėra šalta, kaip tik atgaivina. Bet jeigu plaukiant vėsią dieną iškart sušlapsite su rūbais nuo galvos iki kojų, tada bus ne kažkas, ir tikriausiai visą kelionę jausite kaip visiškai sugadintą.

Specialūs maišai elektronikai

Labiausiai reikia saugoti dalykus, kurie išdžiovinti jau neveiktų. Dauguma elektronikos prietaisų puikiai skęsta ir neveikia, sušlapinti. Todėl labiausiai reikėtų saugoti elektronikos prietaisus, juos pakuojant net į kelis skirtingus maišus su itin sandariais uždarymais, užsegimais. Telefoną, piniginę, tai, kas svarbiausia, verta turėti sandariame plastikiniame užsegtame maišelyje, prisirišus tai prie savęs.

Nei per daug, nei per mažai daiktų

Apskritai, pakuojantis kelionei baidare, reikia daug logikos, kad bagažas būtų suformuotas ir sudėtas logiškai. Tik tuomet bus galima tikėtis, kad su baidare plaukiant nebus jokių bėdų. Reikia turėti visko, ko įprastai reikia kelionėje. Tačiau neprisikrauti ir per daug daiktų, nes tai papildomas svoris ir atsakomybė, siekiant atsargiai plaukti.

Palikite atsiliepimą