Baidarių nuoma: ką reikia žinoti?

BaidarėsBaidarių nuomotojai kasmet sulaukia vis daugiau užsakymų, todėl daugeliui tampa aktualios ne tik baidarės nuomai, bet ir maršruto pasirinkimas bei nakvynės rezervacija. Kiekvienas norintis plaukti baidarėmis turi žinoti tam tikrus patarimus, kurie leis tinkamai suplanuoti šias pramogas. Kas svarbu planuojant plaukti baidarėmis?

Pagalvokite, kiek laiko norėsite plaukti? Vieni plaukia vieną dieną, kiti renkasi plaukimus su nakvynėmis. Jeigu jūs norite plaukti ilgiau, kaip vieną dieną arba po pirmos dienos plaukimo norite pailsėti kur nors gamtoje, tai reikia žinoti, kad yra specialios baidarių stavyklavietės, kuriose galima tai padaryti. Svarbu žinoti, kad kiekvienas gali pasirinkti tinkamą nakvynės vietą. Vieni rinksis miegojimą stovyklavietėse po atviru dangumi, o kiti norės miegoti sodyboje. Tiesa, vietų, kuriose galima apsistoti, pasirinkimas priklauso nuo to, kuriuo maršrutu plaukiate. Norėdami išsirinkti tinkamą vietą nakvynei, turite išsirinkti maršrutą.

Plaukimo maršrutas gali būti pasirenkamas įvairiais būdais. Vieni rinksis pagal tai, kur jiems yra gražu. Kiti ieškos tam tikro maršruto, kuriuo dar neplaukė, o kai kurie galbūt norės plaukti ta upe ar ežeru, kurį jiems rekomendavo draugai. Lietuvoje yra daug gražių vietų, kur galima plaukti baidarėmis. Tereikia pasirinkti tinkamą regioną ir ieškoti, ką siūlo baidarių nuomotojai. Priklausomai nuo siūlomų maršrutų pasirenkamos tinkamos baidarės nuomai. Svarbu tik rinktis tuos, kurie yra patikimi ir sąžiningai teikia paslaugas, kad netektų gailėtis dėl dingusio avanso ar nesuteiktų paslaugų. Pagalvokite, kiek laiko norėsite plaukti ir kokia upė ar ežeras jums tinkamas. Galima rinktis plaukimą skirtingais maršrutais, pavyzdžiui, vieną dieną pasirinkti plaukimą upe, o kitą dieną plaukti ežeru. Tuomet tik reikia sužinoti, kur bus jums tinkamos baidarių stavyklavietės. Žinoma, dauguma renkasi plaukimą tuo pačiu maršrutu, kitaip sakant vieną dieną plaukia pasirinktu maršrutu iki vakaro, tuomet nakvoja stovyklavietėje ir ryte tęsia plaukimą tuo pačiu maršrutu.

Kiekvienas gali rinktis skirtingus maršrutus, tinkamą plaukimo trukmę ir nakvynės vietą. Svarbu tik viską gerai apgalvoti ir suplanuoti. Planavimas prasideda nuo maršruto pasirinkimo. Tuomet jums būtina surasti patikimus baidarių nuomotojus. Beje, jeigu nežinote, kur norite plaukti ar, kur norite nakvoti, tai galima apie tai paklausti pas baidarių nuomotojus, kurie jums gali padėti pasirinkti tinkamai. Tuomet, kai žinote viską, kas jums reikalinga, metas rezervuoti plaukimo datą ir, jei reikia nakvynės vietą. Beliks ramiai laukti pramogų pradžios.

Palikite atsiliepimą