Kodėl reikalingos vasarinės padangos?

Skirtingų metų laiku turime skirtingus orus. Žiemą kelias yra slidus, vasarinės padangos visiškai netiks, o vasarą netiks žieminės padangos. Yra ir universalių padangų, kurios tinka visu laiku bei visokiu oru. Visgi, dažniau žmonės keičia padangas pagal skirtingą sezoną. Padangos yra skirstomos įvairiai. Dažniausiai tai yra žieminės padangos, vasarinės padangos bei lietaus padangos. Vasarinės padangos yra reikalingos, nes vasarą kelias yra sausas, todėl netinka nei žieminės, nei lietaus padangos. Norint žinoti kokios padangos internetu pigiau yra ir kokiai kelio dangai tinka, reikia žiūrėti į papildomus žymėjimus. Tam tikros raidžių kombinacijos reiškia tam tikrus dalykus, simboliai AW ir AS reiškia, jog padangos yra universalios ir tinka bet kokiu metų laiku ir taip toliau, kitos raidės reiškia purvą, sniegą, saulę, snaigę ir panašiai.

Kokios vasarinių padangų kainos?

Vasarinės padangosVasarinės padangos yra naudojamos vasaros metu arba temperatūrai pasiekus +7 laipsnius. Jų kainos labai svyruoja. Galima įsigyti už keliasdešimt eurų, tačiau itin išskirtinės padangos gali kainuoti gerokai brangiau. Ne pačios aukščiausios kokybės padangas galima įsigyti už 20 eurų, tačiau šios padangos netarnaus Jums labai ilgai ir gali būti itin nekokybiškos. Vasarines padangas galima įsigyti ir už 700 eurų. Šios padangos nebūtinai bus pačios aukščiausios kokybės ir vertos šios kainos, jos gali tiesiog būti labai žymaus gamintojo ir galite tiesiog permokėti už padangas. Geriausia tiesiog rasti kainą tarp šių sumų, tokiu atveju Jūs įsigysite itin kokybiškas padangas, tačiau tuo pačiu ir nemokėsite per daug vien už gamintojo vardą. Padangų kainą lemia ne tik kokybė, tačiau ir matmenys bei kiti svarbūs dalykai.

Kaip numatyti, jog reikia keisti vasarines padangas?

Vasarinės padangos gali būti keičiamos ne tik tuomet, kai atšyla orai, bet ir tada, kai jos susidėvi. Tai gali nutikti bet kada, net ir vasaros viduryje. Tai, jog padangas reikia keisti gali parodyti keli dalykai. Norint patikrinti ar padangos vis dar gali būti naudojamos, reikėtų atsižvelgti į padangų protektoriaus gylį, vizualius padangų pažeidimus, pasenusias vasarines padangas, padangos pagaminimo instrukciją. Atsižvelgus į visus šiuos veiksnius, turite priimti sprendimą ar reikėtų keisti padangas dabar ar palaukti kitos vasaros, o galbūt padangų keisti iš viso nereikia. Kokybiškų padangų kaina yra gana didelė, todėl nereikėtų jas keisti dėl kelių mažų smulkmenų, tačiau esant būtinybei taupyti nereikėtų ir keisti padangas yra būtina, kitaip gali grėsti pavojus Jums ir Jūsų artimiesiems.

Palikite atsiliepimą