Kaip išsirinkti komercines patalpas?

Komercinis NTVerslo plėtra Vilniuje kasmet didėja, todėl tampa aktualu ir kur dirbti. Šiuo metu siūlo patalpas komercijai ne viena įmonė, todėl norintys tokių patalpų ras pakankamai didelį pasirinkimą. Reikia rinktis tinkamas patalpas atsižvelgiant į tam tikrus pirkėjui svarbius kriterijus.

Vieta renkantis, kur bus vykdoma veikla, yra labai svarbi. Pagalvokite apie tai, kad netinkamai parinktoje vietoje gali būti, kad nesulauksite pakankamai daug klientų arba negalėsite patogiai naudotis vieta, kurioje bus jūsų veikla vykdoma. Kartais yra daroma labai didelė klaida, kuomet pasirenkama pigi vieta, kuri netinka, tačiau viską nulemia maža kaina. Verčiau rinktis tinkamą vietą pagal kitų kriterijų tinkamumą, bet ne pagal kainą. Taigi, pirmiausia pagalvokite kurioje Vilniaus vietoje jums bus strategiškai patogu vykdyti savo veiklą. Tuomet ten ieškokite, kas siūlo komercines patalpas. Beje, šiuo metu labai patogu, nes tais atvejais, kai negalite įsigyti arba nenorite kol kas pirkti patalpų komercinės veiklos vykdymui, tai galima surasti, kas tokias patalpas nuomoja. Taigi, kaina tokiu atveju nėra labai svarbi, kai yra galimybė ne pirkti, o išsinuomoti. Be to, tai gali būti labai gera galimybė sužinoti ar toje vietoje jums tikrai tinka visos sąlygos. Tai naudinga daryti prieš perkant brangiai kainuojančias komercines patalpas.

Ne mažiau svarbus pasirinkimo kriterijus turi būti susijęs su patalpų dydžiu ir išplanavimu. Dabar labai daug kas siūlo patalpas komercijai, kurios yra skirtingų dydžių ir su įvairiais išplanavimais. Jums reikia gerai pagalvoti, kokio dydžio patalpų jums reikia ir ar reikalingas koks nors ypatingas išplanavimas. Norint sužinoti atsakymus į šiuos klausimus, reikia gerai pagalvoti, kiek darbuotojų dirbs šioje vietoje ir kokių erdvių jums reikės. Be to, daug kas priklauso ir nuo vykdomos veiklos pobūdžio. Pavyzdžiui, skirsis patalpos poreikiai grožio salonui ir kompiuterių parduotuvei. Taigi, turite viską labai gerai apgalvoti ir priimti tinkamą jums sprendimą, kuris pateisins jūsų lūkesčius bei atitiks kriterijus. Taip pat pagalvokite ar norite patalpas įsigyti, ar norite jas išsinuomoti.

Komercinių patalpų pasirinkimas nors ir yra pakankamai didelis, tačiau pradėjus rimtas paieškas daugelis variantų yra tiesiog atmetami, nes neatitinka pirkėjo ar nuomotojo lūkesčių. Dėl to labai svarbu suprasti, kad nustatyti kriterijai padeda greičiau surasti tinkamiausią variantą. Greitos ir efektyvios paieškos daugeliui yra labai svarbios, todėl žinant kriterijų svarbą, tai padaryti galima tinkamai.

Palikite atsiliepimą