Dažni nusiskundimai, sugedus mikrobangų krosnelei

Kokie dažniausi nusiskundimai tada, kai būna reikalingas mikrobangų krosnelių remontas Vilniuje? Įvairūs meistrai, dirbantys Vilniuje su mikro bangų krosnelėmis ir jas taisantys, sutiko pasidalinti savo patirtimi apie tai, kas nutinka krosnelei, kai žmonės ima skųstis, ir kuo būtent jie dažniausiai skundžiasi.

Maistas sudega

Remontuoja mikrobanginesDažnai kreipiasi žmonės, sakydami, kad maistas sudega. Jie nori esą tik pasišildyti, tačiau maistas labai greitai tiesiog apkepa, kartais pajuoduoja arba net užsidega nedidele liepsna (pvz., batonas). Tuomet atidarius krosnelės dureles, ima veržtis juodi dūmai, baisus kvapas pasklinda po namus, o kartais net ir priešgaisrinės sistemos sureaguoja, parodydamos, kad čia tikrai jau nieko gero dabar nėra. Tačiau sudegantis maistas yra ne būtinai krosnelės problema. Kartais žmonės patys nemoka naudotis ir nustato patį didžiausią kaitruma, produktus kaitina per ilgai, o kartais svyla visai ne jų maistas, o kito seno maisto likučiai, esantys mikrobangų krosnelėje, kurios šie niekada nevalo. Žinoma, tai taip pat gali būti ir dažnas gedimas, kada paduodama per didelė bangų srovė.

Maistas nešyla

Priešinga problema, tačiau ne ką malonesnė – kai maistas tiesiog nesušyla. Ji irgi dažnai pasitaiko, ir niekas nelieka patenkintas tokia problema ir tokia situacija. Tačiau maistas galėtų sušilti, jeigu būtų sutvarkyta krosnelė – reikia kreiptis į meistrus, jeigu toks gedimas pastebimas. Kartais žmonės delsia ir tiesiog tenkinasi tuo, kad jų maistas vietoje 1 minutės būna šildomas 10 minučių. Tačiau ar ne greičiau sušiltų tiesiog ant mašinos kapoto padėta lėkštė?

Neveikia laikmatis

Labai nepatogu, kai neveikia laikmatis. Nustatote, kad maistas šiltų tam tikrą laiką ir tai būtų labai patogu, jeigu taip jis ir šiltų. Tačiau jis, bjaurybė, šyla kuo ilgiausiai, kol imate uosti dūmus. Taip nutinka dėl to, kad gana dažnailaikmatis sugenda. Tiesiog tas laikrodukas tampa it žaisliniu dalyku, nieko gero nesuteikiančiu. Taigi, neveikiantis laikmatis yra tai, kas gali labai erzinti. Žinoma, mes visuomet galime patys išjungti maistą, kai manome, kad jis jau sušilo, tačiau tai gana nepatogu.

Neatsidaro

Kvaila, bet dar daugiau pakenkianti problema – kai neatsidaro durelės. Dar nieko tokio, jeigu jos neatsidaro prieš šildant maistą. Tuomet tiesiog suprantate, kad jos sugedo ir reikia ieškoti meistrų bei sprendimų. Tačiau ką daryti tada, kai jos sugenda esant dar prastesnei situacijai, kai maistas jau būna viduje! Tenka keliauti pas meistrus su visu krosnelės turiniu.

Palikite atsiliepimą