Dažni seno automobilio gedimai

Ar kada nors pagalvojote, kad automobilio stiklų remontas yra gana dažnas reiškinys itin senuose automobiliuose?

Stiklų keitimas

Stiklų remontasNesvarbu, ar tai automobilių stiklai Klaipėdoje, ar Kaune, ar Vilniuje. Tačiau mašinoms tikrai dažnai tenka keisti stiklus, ir pagrindinė to priežastis būna įvairios avarijos. Pakanka nesmarkiai stuktelėti, kad kažkuris stiklas suskiltų. Stiklai, esantys priekyje ir gale, visada turi tvirčiausius, patvariausius parametrus, tačiau ten irgi yra ką veikti. O štai stiklai, kurie yra šonuose, dažnai ir lengvai sudaužomi. Jie gali dūžti tiek per kažkokią nedidelę avariją, tiek esant elementariam įsilaužimui į mašiną, kada su akmeniu ar kitu kietu daiktu išgrūdamas stiklas ir paimama tai, kas yra salone, ir kas suviliojo užpuoliką.

Važiuoklė

Dar vienas gedimas, kuris dažnai lydi mašiną, tai yra važiuoklės bėdos. Jų gali būti tikrai įvairių, tad nereikia nustebti, kad su važiuokle galima kankintis labai ilgai. Kuo žmogus ilgiau važinėja, tuo daugiau bus bėdų. Galima teigti, kad seniems automobiliams važiuoklė tiesiog genda nuolat, ir nieko čia jau nepadarysi. Taigi, kadangi taip yra, tenka su tuo susitaikyti ir dirbti dėl to kuo daugiau.

Išvaizda

Taip pat seniems automobiliams prireikia atsinaujinimo ir kosmetine prasme. Ima rūdyti apačia, tačiau tam tikras sparno dalis galima ir pakeisti. Negražu, kai žmonės neįstengia nusidažyti automobilio ir palieka jį apteptą špakliumi, skirtingomis spalvomis, ir visas jis atsiduoda servisu bei nebaigtais darbais.

Veidrodėliai

Kaip ir stiklai, veidrodėliai automobilyje dūžta dėl panašių priežasčių. Arba avarijos metu, arba dėl to, kad kažkas juos sudaužė. Tiesa, jeigu šiaip yra žmogui noras išdaužti stiklą automobiliui tam, kad jis galėtų būti apiplėštas, tai automobilių veidrodėliai suskaldomi dažniausiai dėl to, kad kažkas kažko nekenčia. Tarkime, iš pavydo ar neapykantos. Tai dažnai nutinka daugiabučių kiemuose kai, pavyzdžiui, žmogus turi net dvi mašinas ir vieną nuolat laiko kieme. Kaimynams ima kliūti tai už akių, nes jie neturi kur pasistatyti savo ratų, taigi, jie gali iš pykčio ir pavydo pradėti krėsti tokius pokštus ir sudaužyti mašinos langus arba veidrodėlius, paskui pabėgti. Kaltų neliks, o savininkas supras ženklą ir šią kaimynų kalbą – trauk iš čia mašiną, užimi vietą, kuri reikalinga ir kitiems, nuolat važinėjantiems su savo mašina. Todėl visada geriau mašiną laikyti privačiame garaže, tuomet ji nebus taip pavojingai išstatyta.

Palikite atsiliepimą