Kaip padaryti gerą vestuvinę nuotrauką

Fotografija renginiuoseNet jeigu šventei įamžinti būna nusamdytas profesionalus vestuviu fotografas, vis tiek atsiranda žmonių, imančių jam aiškinti, ką reikėtų paimti į kadrą. Atsiranda ir tokių, kurie pirmiausiai ima žiūrinėti fotografo techniką, sakyti, kad ir patys panašią turi, taip neva apsimesdami, jog ne ką mažiau nusimano, ir vėliau pradedantys vadovauti. Iš tiesų, jeigu norite, kad profesionalus vestuvių fotografas gerai atliktų savo darbą – netrukdykite jam. Jis geriausiai žino, kaip ir kokius kadrus reikia daryti. Jeigu samdote žmogų vestuvių fotografavimui, vadinasi, jūs imate tokį, kurio braižą žinote. Vadinasi, jūs žinote, kokias nuotraukas jis ar ji paprastai kuria, ir tai yra viskas, ką jums reikia žinoti. O jeigu ketinate ir patys pabūti fotografais – niekas nekliudys. Geriausia, jeigu turėsite profesionalų fotografą, tačiau, jeigu norite pažaisti, kad ir jūs tą patį galite, pasinaudokite šiais patarimais, kaip sukurti gerą kadrą. Kas žino, gal koks vienas ir pavyks. Tada galėsite jį prijungti prie bendros vestuvinių nuotraukų kolekcijos.

Smulkmenos prieš ceremoniją

Gal pastebėjote, kad profesionaliose vestuvinėse fotosesijose paprastai būna užfiksuoti visokie vestuviniai gražūs dalykai. Tokios smulkmenos kaip gėlės, žiedai dėžutėje, žvakės, bateliai, dar neapsivilkta nuotakos suknelė, keksiukaiant stalo ir pan. Žodžiu, jeigu norite nuo kažko pradėti fotografuoti, galite pradėti nuo daiktų. Jie nejuda, jie nesukels jums netikėtų situacijų, nepasikeis kampas, galėsite ilgai ir nuobodžiai fokusuoti ir komponuoti į gražiausius planus įvairias smulkmenas. Jas tinka fotografuoti dar prieš ceremoniją, kol nuotaka ruošiama. Kad matytųsi, kaip viskas atrodė "prieš", o paskui jau rimti profesionalai nufotografuos ir kaip viskas atrodo "po". Taip pat, jeigu norite, galite fotografuoti nuotakos pasirengimą vestuvėms. Kadangi jai tai svarbi šventė, ji bus rūpestingai dažoma, šukuojama ir ruošiama.

Vienas spalvinis ansamblis

Jeigu norite išlaikyti stilingas nuotraukas, nemaišykite stilistikų. Arba viskas nespalvotai, arba kuo daugiau baltos, arba išblukęs filtras, arba ryškios spalvos. Geriausia, jeigu visa foto kolekcija turės tuos pačius atspalvius. Tarkime, tai bus balta, mėlyna ir violetinė. Galima visada stengtis sukomponuoti tokius kadrus. Tada viskas atrodys gražu. Niekas juk ir nesakė, kad fotografija turi tiksliai atspindėti realybę.

Nuotaka

Būtinai stenkitės kuo daugiau fotografuoti nuotaką. Jeigu tik kada pritrūksite fantazijos ir nežinosite, ką nufotografuoti, visada galite dar kartą padaryti nuotraukos portretą – jų tikrai nebus per daug, nuotaka galiausiai galės mėgautis žiūrėdama į gražius savo atvaizdus.

Palikite atsiliepimą