Kaip pigiai ir efektingai atnaujinti namus

Margi tapetaiVisi trokštame gyventi jaukioje, gražioje aplinkoje, nes tokioje jaučiamės laisvi ir laimingi. Kartais žmonės net nepagalvoja, kad vos keli nupirkti tapetai internetu, pora pigesnių, bet gražių baldų, restauruoti seni, nauja PVC grindų danga ir nauja užuolaida – tai viskas, ko reikia, kad sukurtume tą namų jaukumą. Na, dar kibirėlio dažų ir vieno kito augalo. Visa tai gali greitai virsti nuostabiu namų jaukumu. Kažkas daro „kapitalinius“ remontus ir labai daug investuoja į interjerą, nors pakanka tikrai nedaug. Tad kaip įsikrausčius į seną ir prastai atrodantį butą jį lengvai ir greitai suremontuoti, paversti tikrai gražiu, jaukiu, o svarbiausia – išleisti nedaug.

Atnaujinkite sienas ir lubas

Atnaujinti sienas tikrai nėra sunku. Pirmiausia reikia nušveisti ir nulupti viską, kas ten jau yra ant sienų. Tą paprasta padaryti keliais būdais. Galima, visų pirma, skusti skustukais, tuomet galima naudoti kampinį ar diskinį šlifuoklį ir visa tai nušveisti. Tuomet nusiurbti dulkes. O tada galima sienas perdažyti, arba tinkuoti, arba, paprasčiausia – tiesiog užklijuoti tapetais. Tapetai visiškai neišduoda, kas yra po apačia, net jeigu po apačia užklijuosite pigiausią medienos drožlių plokštę. Taip galite sukurti labai jaukų ir gražų interjerą itin paprastais būdais. Tapetų galima rinktis ir dažomų, ir plaunamų, ir fototapetų, kurių kaina bus nedidelė. Visa tai leis sukurti tikrai naujus metus.

Grindys – naujumo ir jaukumo rodiklis

Labai svarbu, kaip namuose atrodo grindys, nes jos iškart paduoda tarsi natą, kuria mes grosime. Eidami mes žiūrime, kur statome kojas. Ir retai dairomės į lubas. Į lubas pasižiūrime, tik kai suprantame, kad jos kažkokios ypatingos: su skliautais, mozaikomis ar pan. Tačiau grindys yra pirma vieta, kur mes visada, to net nepastebėdami, dairomės. Todėl reikia jas atnaujinti. Galima tiesiog perdažyti. Galima uždėti plokštes ir užkloti PVC dangą arba kilimą. Kilimas – jaukumo rodiklis. Tai kainuoja nedaug, o poveikį daro tikrai ryškų.

Sukurkite stilingą ir drąsų akcentą

Kad namai taptų ne tik tvarkingi, bet ir stilingi, išdrįskite atkreipti dėmesį. Ne visur po truputį dėliokite skulptūrėles, o parinkite vieną ryškų akcentą. Pavyzdžiui, vieną sieną tapetuokite ryškiais, su įvairiais ornamentais tapetais. Tai bus labai ryšku, stilinga, užkabins jūsų žvilgsnį. Prie tos sienos pastatykite naują minkštą baldą ir kokį vieną stilingą daiktą: skulptūrą, spintelę, augalą, toršerą, akvariumą ar kažką kito, kas atkreiptų savo dėmesį, tačiau nebūtų toks margas, kaip tapetai.

Palikite atsiliepimą