Žemės ūkis ir fotografija

Visais atvejais, presai žemės ūkyje padeda nudirbti svarbų darbą ir palengviną darbų eigą – jie surenka ir suvynioja šieną, o tai tikrai padeda ir gerai veikia. Tačiau prie tų šieno kupetų, atrodo, dažniau fotografuojasi žmonės, negu jas kas panaudoja realiam tikslui. Kuo taip traukia kaimo vaizdai fotografus? Ogi puikiais fonais, kuriuose fotografuojamas objektas atrodo tikrai šauniai.

Sutvarkyti kaimo laukai – puiki vieta fotografijai

PresaiVisų pirma, ruloniniai presai yra tokia įranga, kuri gali itin greitai suvynioti šieną į visiškai vienodus geltonus šieno rulonus.Tai labai patogu ir galima tikėtis, kad taip suvyniojus šieną, yra labai patogu jį paskui pergabenti, kur reikia, ir panaudoti. Priklausomai nuo to, ar tai šlapia žalia žolė, ar sausas šienas, šis davinys yra paliekamas nuogas, arba įsuktas į plėvelę, saugančią žolės drėgmę. Visgi, sauso šieno geltonas rulonas vilioja ne vieną fotografą asmeninėms fotosesijoms. Gražuolės manekenės su šiaudinėmis skrybėlėmis, languotais marškiniais ir trumpais džinso šortukais sėdi ant tokių kupetų, stoviniuoja aplink ar kitaip pozuoja puikioms kaimo stiliaus nuotraukoms. Neretai ir jaunavedžiai per šienapjūtę pasirodo prie tokių rulonų nuotraukoms.

Pražydę rapsai

Dar vienas kaime esantis dalykas, kuris nuostabiai tinka fotografijai – tai tobulai geltoni rapsų laukai. Juose atsidūręs jautiesi lyg geltonos spalvos jūroje, o iš tiesų taip ir yra. Rapsai žydi anksti pavasarį arba anksti vasarą ir tai būna pirmieji ryškūs žiedai, kurie taip išjudina mūsų žvilgsnį, atgaivina jį ir tiesiog nudžiugina mūsų akis. Taigi, rapsų geltonuose laukuose itin gerai žiūrisi fotosesijos, kuriose mergina arba moteris yra su violetiniais arba tamsiai ryškiai mėlynais rūbais, nes šios priešingos spalvos puikiai dera tarpusavy.

Kukurūzų laukai

Vėliau, rugpjūtį, kai kas mėgsta ir fotografijas kukurūzų laukuose, ypač, kai tie kukurūzai yra itin aukšti. Tai tampa šiek tiek mistiškesnėmis nuotraukomis, tarsi įpulsi į tą lauką ir išėjimo nerasi.

Laukinė gamta

Lygiai tiek pat dėmesio fotografų akis visuomet skiria ir laukinės gamtos fonams. Prie upelio svajingai nuvirtęs ar bebrų nugraužtas gluosnis, savo šakas merkiantis į vandenį. Kelmai kirtavietėje. Dailaus pušyno miško tankmę, skardis girioje… Samanos, kurios išsiskiria nuostabių spalvų gausa – visa tai tampa ta puikia nuotaika ir puikiu dalyku, kuris galiausiai virsta gražiausia gamtos fotografija ir žmonių tuose gamtos fonuose. Ar tai būtų sutvarkytas kaimas su supresuotu šienu, ar laukinis miškas.

Palikite atsiliepimą