Kas gali atlikti sudėtingus kasimo darbus?

Tiems, kurie patys pasiryžo statysis būstą, ko gero, greitai atkeliauja suvokimas, kad didieji darbai slypi ne fasado dailinime, tačiau inžinerinių tinklų tiesime bei vidaus kanalizacijos, šildymų ir kitų sistemų rengime. Ypač tada, kai būstas statomas vietovėje, kurioje nėra būtinų komunikacijų ir gyvenvietės tik kuriasi, susiduriama su nemažai rūpesčių, kol sistemos suprojektuojamos ir įrengiamos. Prasideda žemės nesibaigiantys kasimo darbai. Nuimamas viršutinis žemės sluoksnis, ji purenama ir ruošiama vamzdynų tiesimui, sistemų vedžiojimui ir panašiai. Dažnai tenka rauti kelmus, versti medžius, tvarkyti šlaitus. Jeigu žmogus įsigijęs seną sklypą, dažnai net nenutuokia apie tai, kad nuotekų vamzdžiai gali būti prakiurę, požeminiai vandenys gali būti užteršti, taigi išlindusios problemos gali stipriai apkartinti naujo būsto įsigijimo džiaugsmą. Taigi, kas teikia tokias paslaugas ir gali padėti atlikti panašius kasimo darbus, kurių reikalauja nuotekų tinklų ar indžinerinių tinklų įrengimas?

Indžinerinių tinklų ir kasimo darbų specialistai – LZ Technika

Pagalba atliekant kasimo darbusĮmonė LZ Technika teikia tokias paslaugas, kaip statybinės technikos nuoma, nuotekų tinklų įrengimas priežiūros laukas – inžineriniai tinklai, valymo įrengimai, lietaus nuvedimo sistemos, lietaus kanalizacija, naftos, riebalų gaudyklės įvairiausi rezervuatai ir panašiai. Ypač patraukliame internetiniame puslapyje pateikiamas išsamus ir vizualiai turtingas siūlomų paslaugų ir nuomos technikos katalogas, kuriame galėsite išsirinkti, kas jums tinka geriausiai. Gilią patirtį turintys specialistai pagelbės jums ne tik projektuojant ar tiesiant sistemas, bet ir šalinant įvairiausius gedimus. Įmonės atliekami kasimo darbai vykdomi pagal griežčiausius ES reikalavimus, visa technika garantuoja saugumą ir kokybiškai atliktą darbą. Preš pradėdami darbus, įmonės LZ Technika atstovai atidžiai išklauso užsakovų pageidavimų, atvyksta į numatomų būsimų darbų planavimo vietą bei čia įvertina grunto, dirvožemio specifiką, sklypo išplanavimą, atsižvelgia į visas įmanomas rizikas. Įvertinus visus aspektus, rengiamas darbų planas, įvertinami piniginiai ir laiko kaštai, suderinami visi reikiami leidimai. Reikia turėti omenyje, kad, pradėjus darbus, planas dažnai koreguojamas, nes paaiškėja, kas slypi po žeme, pasikeičia tam tikros plano detalės. Kaip ten bebūtų, LZ Technika specialistai garantuoja efektyvumą, kokybę ir kad kiekvienas žingsnis daromas, atsižvelgiant į kliento naudą

Ar visada paprasta išsinuomoti ekskavatorių?

Bepigu, kai statybos vykdomos sostinėje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tada ir gerą specialistą pasisamdyti ir sudėtingiausią techniką išsinuomoti nėra sudėtinga. O ką daryti jei nusipirkai sklypą plyname lauke, kur nors Šaulių rajone, ir tau reikia išsivedžioti visas komunikacijas bei inžinierinius tinklus? Gerai, kad ekskavatorių nuoma Šiauliai gali pasigirti, nes ir šiame mieste yra gerų įvertinimų susilaukusi įmonė, kuri užsiima darbinės ir statybinės technikos nuoma – UAB „Mechanizmų nuoma“. Būtent čia nedidelį ekskavatoriuką išsinuomojo jaunas ūkininkas Andrius iš Šiaulių rajono, kuriam prireikė pačiam pataisyti vandentiekio vamzdyną. Pats nusimanydamas apie tokio remonto specifiką, nusprendė specialistų tam nesamdyti, o remontą atlikti savo rankomis. Tačiau gylis, kuriame slėpėsi gedimo židinys, reikalavo papildomos technikos, todėl nedidelį ekskavatoriuką šis išsinuomavo iš minėtos įmonės. Nuomos procesas paprastas ir nesudėtingas, vyras džiaugiasi, kad ir specialisto konsultaciją gavo, ir pagalbos sulaukė. „Smagu, kad net tokią mašiną šiais laikais gali pasisamdyti saviems reikalams. Anksčiau reikėdavo rimtas firmas samdyti arba baisinėse eilėse prastovėti, kol kažkas su ekskavartoriumi į tavo kiemą užvažiuos“- samprotavo Andrius. Po to karto iš UAB „Mechanizmų nuoma“ dar nuomavęsis elektros generatorių, betono kirstuvą, dalį glaisto šlifavimo įrangos. Ateityje Andrius planuoja vidiniame kieme išsikasti nedidelį baseinėlį ir prileisti ten dekoratyvinių karpių, todėl vėl žada nuomotis ekskavatorių. „Aišku, kad kreipsiuos į UAB „Mechanizmų nuomos“ arba LZ Technikos specialistus, nes su jų technika jokie kasimo darbai nebaisūs.“- patikino Andrius.

Palikite atsiliepimą