Vasarą dažome namą

Su mama kalbėjomės, kur geriau yra Cedral dailylentes kaina, o kur geriausia tiesiog perdažyti šiek tiek pašveitus senas lentas kita spalva. Apskritai, mums labai prie širdies Cedral dailylentės, jų ir kaina priimtina, tačiau abejojame, ar verta investuoti į visus pastatus. Namą galvojame tikrai perkalti naujomis dailylentėmis, bet štai dėl ūkinių pastatų šiek tiek abejojame, nes na ar tikrai verta taip kruopščiai juos sutvarkyti. Tad štai jums apie mūsų namo projektą.

Seniai pardavinėjamas namas

CedralSakyčiau, tai gal vienas seniausiai mūsų mieste pardavinėjamų namų. Šitą namą paveldėjome iš senelių, ir bandėme parduoti gal kokia 10 metų. Kol galiausiai atėjo diena, kai nusprendėme, kad patys susiremontuosime ir čia galės gyventi mama. Apskritai, senelis turėjo tokią savybę, kad jis viską griaudavo, ir tai ypač sustiprėjo į gyvenimo pabaigą. Jau prie mirties slenksčio jis vis dar kalbėjo apie tai, kad garaže sudėtos dailylentės, ir kad atneščiau jam atsuktuvą, jis nori čia ligoninėje pataisyti čiaupą. Taigi, jis viską išardydavo, bet niekada nesutverdavo atgal. Dėl to ir namas buvo ne išpuoselėtas ar natūraliai pasenęs, o tiesiog daug kur dar ir žiauriai, negailestingai išardytas. Tada pradėdami šį remontą pirmiausiai turėjome sutvarkyti kanalizaciją, krosnis, visus tuos dalykus, kurie paprastai atrodo baisokai, o paskui, kai susitvarkai, pamatai, kad galima gyventi tokioje vietoje, ir kad tai yra labai malonu.

Restauracija prieš pardavimą

Ką mums patarė prekybos agentas, tai pirmiausiai tiesiog padaryti taip, kad tas namas būtų bent kažkiek jaukesnis. Anot pardavėjo, tai labai svarbu, tai daro didelę įtaką kiekvienam, kuris galbūt norėtų pirkti šitus trobesius. Net jeigu faktinė jų vertė yra didelė, vis tiek labai svarbu, kaip tu pasijauti patekęs į kambarį. Tarkime, jį iššluoti nieko nekainuoja, tačiau yra skirtumas, ar patenki į iššluotą tvarkingą kambarį, ar purviną su šiukšlėmis. Taigi, mums patarė aptvarkyti namus su minimaliomis investicijomis, nes tai garantuotai pakels kainą ir padės pasiekti geresnius pardavimo rezultatus, žmonės tikrai bus labai susidomėję tokiu puikiu namu ir investavimu. Tad nusprendėme, kad ant paties namo fasado puikiai tiks Cedral baltos dailylentės, o ūkinius pastatus tiesiog patys perdažysime. Nors irgi kyla abejonės, ar tai yra būtina. Kadangi mes nežinome – galbūt žmonės, kurie įsigis šį turtą, jį norės susitvarkyti visai kitaip, pagal save.

Palikite atsiliepimą