Klasikinės vestuvės

Nors šiais laikais daug žmonių sako, kad tuoktis yra nemadinga, kad reikia atsisakyti kažkokių pasenusių tradicijų, tačiau mes panorėjome rengti būtent klasikines vestuves. Todėl reikėjo ir gražios suknelės, ir classic wedding car hire. Tiesą sakant, būtent su classic cars for hire ir turėjau daugiausiai problemų, nes paaiškėjo, kad dauguma gerų mašinų vestuvėms jau buvo išnuomotos. Tačiau pavyko rasti ir mums savąją. Kaip gi atrodė tos klasikinės vestuvės? Štai šiek tiek įspūdžių apie jas.

Automobiliai

VedybosPavyko išsinuomoti kelis skirtingus klasikinius automobilius. Kai sakome "klasikinius“, tai turime omenyje tiesiog tuos gražius senoviškus automobilius, su kuriais kiekvienas gali jaustis ir atrodyti gražiai, su kuriais kiekvienam gali patikti pravažiuoti pro miestą vien tik norint pasirodyti. Mums buvo tikrai smagu, kad automobilis galėjo taip gerai derėti prie aplinkos. Nes viskas, ką suplanavome, buvo be galo estetiška. Taigi, džiaugėmės, kad ir automobiliai turėjo savo vietą, kad ją lengvai rado ir mūsų kuklią svečių vilkstinę sudarė tikrai stilingos senovinės mašinos.

Drabužiai

Su drabužiais buvo dar daugiau karnavalo. Aišku, mano, kaip nuotakos, suknelė buvo pati gražiausi. Tačiau reikia pasakyti ir tai, kad ji nebuvo labai pompastiška. Ji buvo pirmiausiai stilinga ir tikrai visiškai klasikinė. Netgi turėjau baltą skrybėlaitę vietoje veliono, o tai jau leido pasijausti kaip kokiai Anglijos karalienei. Be to, ir svečiai buvo aprengti ne kaip norėjo. Žinoma, aš atsisakiau tos siaubingos mados visas pamerges aprengti mėlynomis princesių suknelėmis, tačiau spalvas suderinome. Sutarėme, kad visos moterys galės rengtis tik mėlyna arba alyvine spalva, o vyrai turės turėti po mėlyną arba alyvinį aksesuarą, tačiau iš esmės bus su kostiumais. Apie vaikus nusprendėme iš anksto pranešti, kad jų vestuvėse neturės būti. Nesame nusiteikę prieš vaikus, bet tai juk pagaliau mūsų vestuvės ir mes žinome, ką kviečiame, ką norime matyti savo šventėje. O tai yra – mums svarbūs draugai, kurie galės su mumis švęsti, galės su mumis šokti ir išgerti, o ne susirūpinę tėveliai, nespėjantys vaikams keisti sauskelnių.

Vieta

Vieta taip pat buvo klasikinė, tačiau ne nuvalkiota. Pasirinkome labai gražų obelų sodą, kuriame buvo nuostabu, nes buvo pavasaris ir viskas žydėjo. Tokioje vietoje kiekviena moteris norėtų pasakyti „taip“ ir susituokti. Tačiau ir svečiai buvo gerai nustebinti bei laimingi, kad pateko į tokias stilingas vestuves.

Vienas atsiliepimas apie “Klasikinės vestuvės

  1. Įdomu paskaityti apie patirtį iš pirmų lūpų. Kaip tik dabar pati planuoju savo vestuves ir domiuosi kas ką pasirinko ir kodėl. Noriu, kad mano vestuvės būtų stilingos, bet tuo pačiu ir paprastos. Didžiausią dėmesį planuoju skirti žiedams, nes pasirinktą juvelyriką nešiosime ne vienerius metus, taip pat aprangą, bei vietą, kurioje būtų galima turiningai praleisti laiką su artimaisiais.

Palikite atsiliepimą