Mėgstamas užsiėmimas: autodalių paieška internete

Turbūt ne kiekvienam šautų į galvą, kad autodalys gali būti gera pramoga. Tačiau tokių žmonių tikrai yra. O labiausiai autodalys domina tuos, kurie jau seniai užsiima su mašinomis ir galbūt jau seniai išėjo į pensiją. Štai Petras, kuriam autodalių skelbimai – mėgstamas laisvalaikio praleidimo būdas.

Petrai, kur jūs ieškote autodalių?

Dalys automobiliamsAš dažniausiai einu pas kaimynę, kuri turi internetą, ir kažkiek laiko pasinaudoju kompiuteriu, ieškau autodalių. Man tai labai smagu. Kiekvieną dieną pasižiūriu ir portaluose, ir tokiose parduotuvėse, sužinau, kokių tų dalių būna, ką galėčiau nusipirkti, kam dar turėčiau pinigų, kam jau ne. Ir šiaip kadangi esu senas mašinų meistras, tai man labai patinka.

Anksčiau eidavote į turgų?

Taip, anksčiau rytais šeštadienio praeidavau per turgų, bet dabar dažniausiai to nedarau, nes esu jau silpnesnės sveikatos ir nelabai norisi eiti žiemą į tą turgų bei ten kažko ieškoti. Šalta, sąnarius gelia. Daug smagiau prie kompiuterio atsisėsti. Turguje jau labai seniai nebuvau, net nežinau, kokia ten pasiūla dabar, kas naujo. Pašneku su žmonėmis, kad ir jie dabar jau dažnai internete pasižiūri, jiems patogiau.

Ar ir jūsų draugai taip pat ieško?

Tie, kurie kažką supranta, tai taip. Bet yra ir tokių, kurie nieko nesupranta. Jie tiesiog visą gyvenimą taip ir neišmoko nei žvakių patys pasijungt, nei padangos pasikeist, ką jau ten kalbėt apie visą važiuoklę. Bet dauguma mano draugų irgi buvo geri meistrai, ir jie tikrai labai manau kad gerai dar ir dabar viską atsimena. Aišku, visi skirtingai gyvena, bet šitas interesas išlieka.

Ar geras dalis randate?

Kartais iš skelbimo matosi jau, ar apgaus, ar gera dalis bus. Aš manau, kad negali būti geros dalys labai pigios, tai neįmanoma. Viskas turi savo kainą. Kur tai matyta, kad geri daiktai būtų labai pigūs. Jie visada kainuoja, ir taip ir turi būti. Tai, jeigu matai, kad kažkas atiduoda už nerealiai pigią kainą kažkokią dalį, tai gali būti, kad tai sukčius, kad ta dalis nebus tokia jau ir gera, ir niekas nebus ten taip jau gerai. Aš bent jau tokio mąstymo. Aš nusiteikęs daugiau mokėti už autodalį, bet kad ji tikrai gera būtų. Tik tiek, kad jau ir pats kažkaip labai seniai prie mašinos krapščiausi, vis trūksta sveikatos.

Sėkmės Jums, Petrai.

Palikite atsiliepimą