Pagalba sau – mūsų pasąmonėje

GydymasAlternatyvi medicina visuomet turėjo vietą šalia įprastos medicinos ir buvo vertinama kontraversiškai, tačiau kai kam išgelbėdavo ir sveikatą, ir gyvybę. Teta gydymas remiasi teta bangų judėjimu ir reiškiniais mūsų pasąmonėje. Tai dabar vis dažniau populiarėjantis gydymo metodas, kuris padeda žmonėms savyje surasti ir vaistus, ir atsakymus, ir tinkamai užduodamus klausimus.

Klystame, kai pasitikime tik savo lėtu protu

Didžiausia klaida, ką gali žmogus daryti – tai per daug galvoti, per daug pasitikėti savo protu. Mes manome, kad tai mūsų protas suteikė visus žmonijos išradimus, kad tik mūsų proto vedimi mes turime dabartinę civilizaciją, galiausiai galvojame, kad tik dėl civilizacijos mes galime apskritai būti tuo, kuo esame, o sekdami jos pavyzdžiu viską darome remdamiesi protu. Tačiau dabar protas yra suvokiamas ne taip, kaip turėtų būti. Mes manome, kad tai mūsų lėtas loginis mąstymas ir protas kaip tik ir yra ta dalis, kuri leidžia mums gyventi kokybiškai, elgtis teisingai ir būti „protingais“. Ir tai yra didžiulė klaida. Mūsų protas, kuriuo mąstome garsiai ir lėtai – tai tarsi sustabarėjusi pluta, dengianti gilius pasąmonės klodus, kuriuose mąstymas vyksta žaibiškai.

Pasąmonės turtai – didesni nei įsivaizduojame

Kas vyksta mūsų pasąmonėje? Mes to nežinome, tačiau tais atvejais, kuomet pasikliauname intuicija, iš tiesų pasikliauname mūsų pačiu greičiausiu mąstymu. Sprendimas būna priimamas žaibiškai, ir tai mus atveda teisingu keliu. Tik vėliau galime logiškai išmąstyti ir pagrįsti tą sprendimą, tačiau akibrokštas – intuicija būna teisi. Tai ir yra mūsų pasąmonės galia. Procesai vyksta giliai ir sumaniai, ir mūsų logiškam protui neįmanoma suprasti pasąmonės, nes jis tam nepajėgus. Tačiau mes galime naudotis pasąmonės energija ir jėga, labiausiai pasikliauti būtent ja, ir tuomet viskas bus labai gerai.

Mes galime padėti patys sau

Kuo pasąmonė mums gali pasitarnauti, jeigu išmoksime tikrai protingai ja naudotis? Teta gydymas – tai vienas iš metodų, kuris padeda aktyvinti pasąmonės jėgas ir energiją bei leidžia iš jos išgauti kur kas stipresnius dalykus nei gali sukurti jūsų protas. Taigi, mes galime padėti patys sau, galima praktikuoti teta metodus, meditacijas, relaksacijas, ir įžengti į naują gyvenimo etapą – tą, kuriame pirminiu judintoju vėl tampa nežemiška, galingiausia pasąmonės galia, o ne tą, kuriame manome, kad valdome situaciją, nes mąstome savo logišku, tačiau iš esmės primityviu protu.

Palikite atsiliepimą