Dar daugiau gerų paskolų!

KreditaiDaugiau ir daugiau paskolų: skirtingos rūšys, skirtingos akcijos, skirtingi pasiūlymai, skirtingos bendrovės. Visko tiek daug, visko vis daugėja ir nebėra aišku kas ir kada, kur ir kaip. Bet mes turim gerų naujienų! Paskolų bus dar daugiau! Ir dar daug geresnių paskolų nei yra dabar. Bet jeigu dabar sėdit su ironiška šypsena, kuri sako "bet jau ir taip tose paskolose nebesusigaudau!", tai galit nebijoti. Tikrai, nes turim jums tokių gerų naujienų, kad apsidžiaugsit žiauriai. Ta gera naujiena labai paprasta – kartu su dar daugiau paskolų, atsiranda dar daugiau greitų kreditų palyginimo svetainių. Ten yra pateikiama visi kreditų pasiūlymai, o jūs galit išsirinkti jums labiausiai patinkantį ir tinkantį kreditą pagal kokius tik norit kriterijus. Vienos tokios svetainės parodo tik vieną ar du sortinimo kriterijus. Dar kitos visai neparodo nieko ir velniai žino pagal ką ten išrikiuoja jums tuos kreditus. Daugiausia visko rasite ir dar daugiau apie visą šitą reikalą creditus.lt.

Bet ir tokie puslapiai negali padaryti neįmanomo. Neįmanoma šioje situacijoje yra gauti paskolą kitose situacijose. Kokios jos? Yra manoma, kad tai yra pajamų neturėjimas, darbo nebūvimas ar ryškiai per daug skolų ant vienos galvos. Tai yra – daugiau ar mažiau – tiesa. Kai nėra pajamų, tai nėra ir paskolos. Kai nėra darbo, tai nebus paskolos. Ir taip pat ant pečių užgulus per daug skolų – niekas nenorės suteikti greito kredito. Yra galimybė išsisukti iš pastarosios situacijos ir tai yra kreiptis į tas bendrovės, kurios tokią galimybę apsvarstytų. Kokios tos bendrovės? Tos, kurios gali paskolinti refinansavimui.

Bet yra vienas melas, kurį reikėtų išsklaidyti – kad paskolos su bloga kredito istorija yra atiduodamos taip pat sunkiai kaip aukščiau minėtos paskolos. O tai tikrai nėra jokios tiesos. Kredito istorija turi visai kitokią reikšmę nei pajamos ar skolos. Paskola su bloga kredito istorija yra toks velnias, kad dažniausiai niekas į ją nekreipia dėmesio. Ten prirašoma visokių nereikšmingų dalykų, kurie kreditoriams visai nerūpi. Kam gali rūpėti ar jūs pavėlavote penkios sekundėm susimokėti savo nuomą? Arba kam svarbu, kad kažkada pažiūrėjote ar jums būtų suteikta paskola? Atsakymas – niekam! Todėl paskolos su bloga kredito istorija nėra tolygios kitoms nesuteikiamoms paskoloms ir todėl jas gauti nėra taip sudėtinga. Daugiau skaitykite apie tai čia: Creditus.lt/paskolos-su-bloga-kredito-istorija/

Palikite atsiliepimą