Plastikos chirurgijos revoliucija

Plastikos chirurgo rekomendacijosJungtinės Valstijos neabejotinai tituluojamos kaip plastinių chirurginių operacijų karalienė. Plastikos chirurgas – viena iš trokštamiausių ir geidžiamiausių jaunų žmonių profesijų, kuri garantuoja sėkmingą ir turtingą gyvenimą. Kai kurios pasaulio vietose kūno kultas yra iškeliamas aukščiau negu kitur – šalia Jungtinių Valstijų plastikos operacijų taip pat jų daug atliekama Brazilijoje ar kitose pietų šalyse.

Estetinių operacijų paklausos augimas pastaraisiais metais

Pasak Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos, Amerikoje 2013 buvo atlikta metais daugiau nei 11 milijonų chirurginių plastikos operacijų ir beintervencių kosmetikos. Nuo 1997 metų, Amerikos plastikos chirurgijos ir kosmetinių korekcijų rinka išaugo 279% – ne paslaptis, kad tokių operacijų paklausa auga iki šiolei. Chirurginės intervencinės operacijos (tokios kaip, pavyzdžiui, riebalų nusiurbimas ir krūtų didinimas) ūgtelėjo 89%, o neintervencinės kosmetinės procedūros (tokios kaip, pavyzdžiui, botokso ar cheminis odos žievės naikinimas) pasiekė net 521% augimo bangą. Šiek tiek statistikos: amerikiečiai išleido daugiau nei 12 milijardų dolerių kosmetikos procedūroms 2013 m.; Moterys sudaro 90,6% visų plastikos chirurgijos užsakovų (kurių per metus būna apie 12 milijonų); Didžioji dalis operacijų atliekama baltosios rasės žmonėms ir tik apie 22% buvo atliktos kitos rasinės ir etninės mažumos atstovams: Afrikos amerikiečiai 7%; Azijiečiai 5%; Lotynai 8%; kitos mažumos – mažiau nei 1%; Populiariausias chirurginė procedūra, pasak 2013 m. duomenis, yra celiulito nusiurbimo operacija (kurių buvo atlikta beveik 400 tūkstančių), kurių nuo 2012 metų padaugėjo 16%

Plastikos chirurgas sako – tai ne tik estetinė, bet ir gyvenimo kokybę keičianti intervencija

Ne paslaptis, kad šiai dienai grožis mūsų kultūroje yra aukštinamas kaip niekada. Gražiems žmonėms sekasi geriau, jie labiau pasitikimi savimi, o statistiškai pagrįstais tyrimais įrodyta, kad gražūs žmonės turi aukštesnę gyvenimo kokybę, uždirba daugiau pinigų, gyvena ilgiau. Jeigu šiai dienai, plastikos chirurgija kartais dar turi neigiamą stereotipinę stigmą, tai remiantis šiuolaikėnių technologijų raida ir mokslininkų prognozėmis, grožio procedūros artimoje ateityje įgaus tokią reikšmę, kad tėvai turės galimybę formuoti savo kūdikių išvaizdą, o pastarieji, sulaukę pilnametystės, galės per naują susikurti savo fizinį identitetą. Grožio procedūros atliekamos vis jaunesnio amžiaus žmonėms ir netgi prognozuojama, kad ateityje stipriai iškils nauja profesija – žmogaus estetikos architektas. Plastikos chirurgas, dirbantis Tautrimo Aštrausko plastikos chirurgijos klinikoje, sako, kad žmonių požiūris keičiasi – jeigu seniau būdavo manoma, kad plastinės estetikos intervencijos reikalingos tik gamtos neapdovanotiems žmonėms, tai šiuo metu tai tampa vis natūralesne ir netgi kasdieniškesne procedūrą kiekvienam šiandieninį gyvenimo būda propoguojančiam mūsų visuomenės atstovui.

Pradėkime nuo mažų dalykų – nuostabią šypseną padės turėti profesionalus dantų protezavimas

Vilniaus centro odontologijos centras Denticija savo klientams siūlo profesionalias dantu protezavimo paslaugas – centre gaminami fiksuoti protezai (įklotai, užklotai, dantų vainikai, tiltai, protezai ant implantų) ir išimami protezai (plokštelės, elastinės plokštelės, lanko atraminiai protezai). Kokybiškas dantu protezavimas ne tik pagerins Jūsų savijautą savimi dėl nuostabios šypsenos ir pozityvios aplinkinių reakcijos, bet ir prisidės kaip svarbi viso kūno fizinės estetikos detalė. Centras Denticija gali pasiūlyti paslaugas įvairaus amžiaus pacientams – nuo vaikų, kuriems geriausiai tinka plokštelės iki vyresnio amžiaus žmonių, kuriems protezai turi atstoti didžiąją dalį dantų. Straipsnyje pristatytos medicinos įstaigos padės kiekvienams kurti savo asmeninį grožį ir sustiprinti pasitikėjimą savimi kiekvieną dieną – kaip byloja išmintis, mūsų fizinė sveikata ir išvaizda atspindi tai, kas iš tiesų esame viduje.

Palikite atsiliepimą