Išsikrovus telefonui nesuskambėjo žadintuvas

Kartais krovikliai baterijoms nespėja laiku pakrauti telefono, ir šis išsijungia. Bene blogiausias scenarijus yra tada, kai telefonas išsikrauna tau prieš prabundant. Nors imk ir nusipirk iš http://www.varicom.lt kokį milžinišką telefonopakrovėją, kuris maitintų bateriją visą laiką, be sustojimo. Kiekvienas žmogus gali papasakoti savo istoriją apie tai, kaip krovikliai baterijoms nespėja pakrauti telefono, dėl to ryte nenuskamba žadintuvas, o tada nepavyksta atsikelti laiku ir nueiti kažkur, kur buvo būtina. Tačiau kodėl mums kartais nepavyksta susitvarkyti su tokiu įprastu ir kasdieniniu reiškiniu? Štai keletas pasvarstymų.

Neįkišame į elektros lizdą

Žadintuvas telefoneKartais žinome, kad telefonas išsikrauna, ir jo krovikliai baterijoms mėtosi kažkur po namus. Nors ir nesinori, bet tenka juos susirasti. Suradus įjungiame telefoną į pakrovėją. Ir štai, galva rami, atrodo, darbas padarytas. Dar patikriname, ar tikrai žadintuvas nustatytas. Tačiau čia slypi didelė apgaulė. Nes nebūtinai, tikrai nebūtinai mums taip gerai viskas pavyks, kad iš karto ir įkišime į elektrą tą savo varganą pakrovėją. Juk būna taip kartais, kad susiklosto, kad įkišame telefono pakrovėją į kokį nors prailgintoją. O kas gi ten per prailgintojas? Paaiškėja, kad kažkoks, net neįkištas į elektros lizdą. O kartais net ir į tą pakrovėją galime pamiršti įkišti. Atrodys, padarėme jau viską, ką galėjome, bet tai bus skaudi netiesa. Taigi, mes sau ramiai miegame, galvodami, kad mus saugo mūsų puikus telefonas, dabar besimaitinantis, o ryte mus pažadins. Prabundame po pietų ramūs ir pagaliau gerai išsimiegoję. Tik staiga suprantame – kodėl taip šviesu, jog net saulė iš kitos pusės šviečia? Griebiame telefoną pažiūrėti, kiek valandų – jis išjungtas.Nuvilnija per kūną baimė. Šauna mintis – kur aš turėjau ryte eiti? Kokia dabar diena? Nubėgame į virtuvę ir pažiūrime, koks laikas dega ant elektrinės viryklės. Suprantame, kad pramiegojome viską, o jeigu kažkas mūsų ieškojo – atsitrenkė tik į auksinį operatorės balsą, sakantį, jog telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų…

Pamirštame, kad išsikrovė

Jeigu viską darome kone automatiniu režimu, jeigu esame labai gerai įpratę viską daryti pagal dienotvarkę, galime ir pamiršti pasikrauti telefoną. Tarkime, jis išsikrauna ir toks ir lieka. Ateina laikas miegoti, išjungiame kompiuterį, pasidedame telefoną prie lovos ir miegame. Nepatikriname, ar jis užstatytas žadintuvui, nes žadintuvas visada skamba tuo pačiu metu. Taip ir pramiegame.

Palikite atsiliepimą