Kelionė pirkti grindų plytelių

PlytelėsĮ parduotuvę Domus galerija Žirmūnuose mus atviliojo remontas. Grindų plytelės – naujas pirkinys, be kurio jau negalėjome išsiversti. Nors remontas namuose ir užtruko, tačiau tai nereiškė, kad jis niekada nesibaigs. Buvome nusprendę, kad kai bus sudėtos grindų plytelės ir pakabinti vonios baldai, daugiau nieko šiais metais nebedarysime. Nes kitaip gali ir visus pinigus sukišti – norisi vis pirkti kažką ir pirkti, o ypač kai tokios parduotuvėse kaip Domus Galerija, nuolat randi kažką nepaprastai stilingo. Tačiau nors keliavome tik grindų plytelių, mus pasitiko ir netikėtumas.

Parduotuvėje – paroda

Keistas dalykas, su kuriuo susidūrėme atsidūrę pamėgtoje parduotuvėje – jos viduje vyko paroda. Paprastai gali tikėtis, kad tokiose parduotuvėse, kurios prekiauja grindų plytelėmis, baldais ir interjero detalėmis, pamatysi ir kažkokią parodą naujausios produkcijos. Bet čia mus labai nustebino tai, kad tai buvo pasaulyje pripažintų lietuvių meno kūrinių ir dirbinių paroda. Suprantama, meno kūriniai buvo tokie, kurie nepaprastai papuoštų namus, kadangi vienetiniai šedevrai, tai ir kainos didesnės. Nieko keisto, kai nuėję į kitą baldų parduotuvę prie oro uosto, turi pereiti ilgiausią gyvenime labirintą ir „pasisemti idėjų“ keliaudamas ekspozicija. Atvažiuoji tik kokio nors užvilkimo pagalvei, išvažiuoji išleidęs visą atlyginimą. Taip jau yra, kai parduotuvė būna tikrai labai įtraukianti, prisiperki visko. Šį kartą neprisipirkome, bet susipažinome su lietuvių menu. Įspūdis tikrai geras. Nemėgstu, kai nuėjęs į planuotą parodą, patenku į tokią kurioje nieko nesuprantu, kurioje viskas būna paremta konceptu ir vadinama tai šiuolaikiniu menu. Eina jis velniop. Man patinka klasika arba bent jau modernumas, bet ne tas šiuolaikinis betikslis menas. Taigi, čia paroda baldų parduotuvėje atitiko mano skonį.

Pirkinius taip pat išsirinkome

Ko nuvažiavome, tą ir parsivežėme. Grindų plytelės taip pat pateko mums į rankas ir laimingi grįžome nešini sunkiais pirkiniais. Dabar pagaliau vonios kambarys galės būti užbaigtas lipdyti. Rinkomės nestandartinį safyro mėlynumo ir žalsvos spalvos mišinį, kuris bus derinamas prie baltų sienų. Turbūt pats baisiausias dalykas interjere man atrodo rudos sienos arba rusvi atspalviai. Jie daug kur būna padaromi, kur žmonės sau įsirengia namus. Mėlyna yra rudos priešingybė, gal dėl to man ji tokia graži? Taigi, išklojus plyteles meistrai turėtų susirinkti savo įrankius, savo atlygį ir važiuoti dirbti pas kitus žmones. O mes pagaliau galėsime visiems iškilmingai pranešti, kad remontas yra baigtas.

Palikite atsiliepimą