Buhalterinės paslaugos: samdant kompaniją galima daug sutaupyti

Buhalterinė apskaita reikalauja, kad ją atliekantis profesionalas būtų užtektinai kompetentingas. Tiesiog nuolatos kintantis įstatymai ir detalės kartais gali būti per daug dėmesio reikalaujančios smulkmenos. Tokiu atveju specialistas, įpratęs prie tokio darbo, nesunkai atliks jam paskirtas net ir pačias sunkiausias užduotis.

Buhalterinės paslaugos padės Jums investuojant mažiau – pasiekti kur kas daugiau.

Lengvesnė buhalterijaBuhalterinės paslaugos Vilniuje suteikiamos kompanijų, kuriose vienijami geriausi šalies buhalteriai. Kol vieni džiaugiasi šia pigia galimybe patikėti apskaitą specialistams, tuo tarpu kiti teigia, kad geriau samdyti asmeninį buhalterį pagal darbo sutartį. Taip pabrėžiama iki kol kol nepamatoma, kiek daug pinigų galima sutaupyti pasirinkus įmonę. Finansinius kaštus būtent čia ir aptarsime.

Sutaupykite mokesčiams. Vienas iš pagrindinių aspektų, kuris gali padėti sutaupyti labai daug pinigų pasisamdžius kompaniją – tai mokesčių už samdomą asmenį nemokėjimas. Ne paslaptis yra tai, kad Lietuvoje yra rangu net ir dirbti, kadangi labai didelę dalį savo algos mes paprasčiausiai mokame mokesčiams. Kiekvienas verslininkas puikiai žino, kad tai prisideda prie labai didelių išlaidų. Taigi, puiku yra tai, kad samdant kompaniją neteks mokėti už darbuotojus mokesčius. Taupymas – didelis.

Mokėkite mažesnę algą. Lyginant samdyti asmens algą ir tą, kuris dirba įmonėje – alga varijuoja net 10 kartų ir daugiau. Tiesiog jeigu mokate kompanijai kokius 40 eurų, tai samdytam asmeniui teks į rankas duoti 400 eur. Ką jau kalbėti apie tai, kad reikia pridėti anksčiau mūsų minėtus mokesčius. Kompanijos paslaugos kur kas pigesnės. Įvertinkite tai.

Pamirškite atostogas. Asmuo, kuris yra samdomas, gali pasiprašyti atostogų. Joms tai priklauso pagal Lietuvos įstatymus. Tiesa, jeigu samdysite kompaniją, galite būti tikras, kad jos specialistai Jums dirbs ištisus metus. Tai nereiškia, kad dirba robotai, kurie niekada nenori ilsėtis. Paprasčiausiai, komandą sudaro ne vienas asmuo, tad pasikeisdami jie gali nuolatos vykdyti jūsų įmonės buhalterijos veiklą.

Ligos, tėvystės bei motinystės atostogos. Dar vienos išmokos ir trumpesnis darbas, kurį galite pamiršti. Neteks pergyventi dėl darbuotojų kaitos.

Premijos bei dovanos. Jeigu norite, kad jūsų darbuotojai būtų patenkinti ir motyvuoti – tokiu atveju nudžiuginti juos maloniomis dovanomis tikrai reikia. Deja, dažniausiai tam nelieka pinigų, o darbuotojai yra nepatenkinti. Atrodo, užburtas ratas. Reiktų įvertinti tai, kad samdant kompaniją jums nereikės sukti galvos dėl atsidėkojimo. Jie maloniai suteiks buhalterijos paslaugas ir nesitikės iš Jūsų nieko daugiau. Toks jų darbas.

Akivaizdu, kad buhalterijos paslaugos gali būti kur kas pigesnės tokiu atveju, jeigu nuspręsite, jog kompanijos samdymas Jums puikiai tinkamas pasirinkimas. Žinoma, ne visos kompanijos yra tokios geros, kaip norėtųsi sakyti, taigi greta to paties dar siūlome palyginti kuo daugiau veiksnių, kad neliktumėte nusivylęs pasirinkimu.

Vienas atsiliepimas apie “Buhalterinės paslaugos: samdant kompaniją galima daug sutaupyti

  1. Turint įmonę, procesų valdymas ne ką mažiau svarbus negu buhalterinė apskaita. Juk kiekviena įmonė, kuri siekia išsilaikyti itin konkurencingoje rinkoje ir užsitikrinti veiklos efektyvumą bei darbo našumą, privalo nuolat analizuoti savo įmonės veiklos rezultatus. Taigi tam tikslui, kad panaikinti esamų veiklų kliuvinius ir būtinas verslo procesusų optimizavimas.

Palikite atsiliepimą