Plastikinių langų priežiūra natūraliais būdais

Langų eraPlastikinių langų gamyba realizuojama taip, kad žmonėms nereikėtų skirti labai daug laiko siekiant, kad patys langai tarnautų. Jeigu įsigijus medinius langus juos teks kas kelerius metus perdažyti ir impregnuoti, tai plastikiniai langai www.languera.lt/plastikiniai-langai visiškai nereikalauja kokio nors dėmesio. Šiuo atveju reikia susikoncentruoti ne ties langų tvarkymu, kad jie puikiai funkcionuotų, tačiau ties priežiūra, kad jie gražiai atrodytų. Ir nebūtina pirkti labai brangių priemonių, kai visiškai pigiai pavyks prižiūrėti langus.

Actas. Tai viena geriausių priemonių naudojama stiklams valyti. Paprasčiausiai pilate acto ant skudurėlio ir valote langus. Žinoma, po šis procedūros labai svarbu visus langus nusausinti, taigi reikia įsigyti specialias šluostes, kurios padeda langus nuvalyti labai greitai ir tuo pačiu gražiai. Plastikiniai langai, kaip ir visi kiti, reikalauja priežiūros norint, kad jie būtų švarūs. Taigi, rekomenduojame actą, kurį beveik visos šeimininkės turi savo namuose.

Soda. Soda yra dar viena priemonė, kuria dažniausiai valome sunkiai panaikinamas dėmes. Šiuo atveju rekomenduojama valyti ne stiklą, tačiau baltus rėmus. Po kažkiek laiko jų spalva šiek tiek pakinta. Labai nežymiai ir dažniausiai nepastebimai, tačiau pedantai išnaudoja šią galimybę, kadangi ja naudojantis balti plastikiniai rėmai bus kur kas gražesni.

Vanduo. Vanduo naudojamas visur ir visada, tad tikrai nereikia bandyti įrodinėti jo svarbumo. Svarbiausia yra tai, kad valant langus vandens reikia naudoti labai mažai ir kuomet stiklai sušlapinami – juos reikia nusausinti. Tai padaryti galite anksčiau minėta specialia šluoste. Tiesa, jeigu nenorite į ją investuoti, tokiu atveju galima paprasčiausiai pasiimti laikraštį. Tai bene viena seniausių priemonių, kurias moterys naudoja langų valymui. Žinoma, priemonė efektyvi, taigi nieko keisto, kad vis dar patraukli.

Laikraščiai. Laikraščiai turėtų būti kuo „sausesni“, geriausia be jokių reklamų. Vien juodo rašalo puikiai pakanka, kadangi spalvotas gali paprasčiausiai nudažyti lango stiklus.

Svogūnas. Reta moteris žino, kad svogūnas yra labai puiki priemonė, kuri gali padėti pašalinti įvairias dėmes nuo stiklų. Tuo pačiu jos puikiai blizgina, tad jeigu norite, kad jūsų langų stiklai atrodytų kaip ką tik iš prekybos vietos – tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti svogūnu. Paprasčiausiai jį perpjaukite ir su perpjauta puse valykite stiklą. Paksui pervalykite su specialia šluoste.

Citrina. Taip pat puikiai valo stiklą ir gali panaikinti ypač prastą kvapą namuose. Perpjaukite su valykite su ja stiklą lygiai taip pat kaip ir su svogūnu.

Krakmolas. Su juo galima valyti rėmus, reikia elgtis labai panašiai kaip ir soda. Jeigu norite didesnio efekto – tokiu atveju galima paprasčiausiai sumaišyti sodą bei krakmolą. Gautą masę dėkite ant rėmuose esančių dėmių.

Druska. Su ja galima nušveisti labai rimtas dėmes. Svarbiausia lengvai, kad nepanaikintumėte paviršiaus.

Palikite atsiliepimą